Tak traktuje się szarego człowieka. Kierowca seicento tuż po wypadku musiał przez 5 godzin....

Tak traktuje się szarego człowieka. Kierowca seicento tuż po wypadku musiał przez 5 godzin.... Źródło: fot. youtube

Politycy, nie obywatele stanowią prawo. Nic więc dziwnego, że stworzone przez nich struktury i zatrudniani urzędnicy traktują szarych ludzi znacznie gorzej niż rządzących. Kierowcy seicento po wypadku nie zobaczył nawet lekarz. 

Zdaniem opozycji, kiedy doszło do wypadku premier Beaty Szydło natychmiast ruszyła machina, której cel jest jasny: zrzucić całą odpowiedzialność na młodego kierowcę.

Początkowo podano do wiadomości informację jakoby 21-letni kierowca seicento od razu przyznał się do spowodowania wypadku z limuzyną premier Szydło. Potem na jaw wyszło, że nie ma to nic wspólnego z prawdą i młody mężczyzna wcale się nie przyznał do niczego.

Następnie "Wiadomości" TVP dopuściły się manipulacji w celu pogrążenia 21-letniego kierowcy. Na prezentowanej animacji zamieniono podwójną ciągłą linię na przerywaną.

Teraz na jaw wyszły kolejne informacje dotyczące traktowania chłopaka przez publicznych funkcjonariuszy. Po wypadku ranni z rządowych limuzyn natychmiast zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy seicento natomiast nie zobaczył nawet lekarz. Co więcej, natychmiast przewieziono go na... przesłuchanie. Po wypadku policjanci przetrzymywali kierowcę przez 5 godzin. Do domu wrócił dopiero o 1 w nocy.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News