namiot
Wiadomości Pikio - 2 Grudnia 2017

"Jak tak można?!". Ten wynalazek doprowadził młode kobiety do szewskiej pasji

Młode kobiety są wręcz rozwścieczone tym, co właśnie pojawiło się na polskim rynku. Ten wynalazek, pomimo tego, że może wydawać się przydatny, wzbudził wiele kontrowersji. Niektórzy uważają, że utrwala stereotypy i krzywdzące mity.

Karmienie piersią w miejscach publicznych budzi kontrowersje. Dla niektórych jest czynnością naturalną a dla innych - czymś bardzo niesmacznym. Niedawno powstał produkt przeznaczony właśnie dla matek, który umożliwi karmienie piersią pośród obcych ludzi. Jak? Po prostu wszystko zakryje.

Schowaj dziecko w namiocie

Na rynek wprowadzono właśnie przedmiot, który wyglądem łudząco przypomina mały namiot. Nowy wynalazek ma służyć młodym matkom, podczas gdy będą chciały nakarmić piersią swoje dzieci w miejscach publicznych. Wynalazek firmy The Kooi zdaje się potwierdzać mit, że matki powinny się chować przed okiem przechodniów, a karmienie w miejscu publicznym to wstyd. To prowadza młode, karmiące kobiety do szewskiej pasji.ZOBACZ TAKŻE: Komandosi z Rosji, Chin i USA absolutnie zachwyceni wynalazkiem fryzjera z Gdyni!

Matka nie widzi w nim malucha

Z pewnością wśród kobiet znajdą się takie, które czują się niezręcznie, kiedy przypada im nakarmić dziecko wśród obcych ludzi, dlatego im gadżet może przypaść ich do gustu. Szkoda tylko, że nie pomyślano o praktyczności nowego przedmiotu, bo tej cechy nie można mu niestety przypisać. Dlaczego? Namiot całkowicie zakrywa dziecko. Matka, żeby sprawdzić, czy dziecko prawidłowo ssie i ma się dobrze, musi zajrzeć do środka przez okienko, które dodatkowo zabezpieczone jest siatką. To powoduje zupełny brak kontaktu z maluchem, a do tego nie ma możliwości sprawdzenia, czy dziecko zostało prawidłowo przystawione do piersi.ZOBACZ TAKŻE: Światowy skandal. Google ukradł Polakowi wynalazekSamo kontrolowanie dziecka może sprawić problem, bo musimy zajrzeć przez dziurkę. W tej sytuacji raczej trudno o bardziej kuriozalne rozwiązanie.

Ten wynalazek nie jest tylko dla karmiących

Gadżet na szczęście może mieć także inne rozwiązanie, co daje mu kilka pozytywnych punktów. Można wykorzystać go np. do zasłaniania przebierającego się dziecka na basenie, czy zamieniającego ubrania w czasie podróży. Ochrona miejsc intymnych dziecka przed spojrzeniami przechodniów ma w takiej sytuacji zupełnie inny wymiar.
Źródło: natemat.pl
11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderamiCzytaj dalej
Oto najlepsze filmy lat 90.! Który budzi w tobie najlepsze wspomnienia?Oto najlepsze filmy lat 90.! Który budzi w tobie najlepsze wspomnienia?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News