Dość otyła kobieta zgubiła nagle 70 kilogramów

Dość otyła kobieta zgubiła nagle 70 kilogramów Źródło: instagram/mandies_transformation/

Ta kobieta wie jak szybko schudnąć. Amanda znalazła złoty sposób na to, jak pozbyć się zbędnych kilogramów. Jej metody okazują się być banalne, ale za to bardzo skuteczne.

"Jak szybko schudnąć?" zapewne niejednokrotnie zadałaś bądź zadałeś sobie to pytanie. Niewystarczająca wiedza i wielokrotnie powielane błędy uniemożliwiały ci zgubienie tych paru kilogramów, a często nawet pomagały ci przybrać kolejne. Okazuje się, że istnieje niezwykle skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych przez nas kilogramów. Pewna kobieta postanowiła z niego skorzystać, a efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania. 

Ta kobieta postanowiła zmienić swoje życie o 180 stopni

Amanda Wood ma obecnie 37 lat i nie zawsze była zadowolona z życia tak jak teraz. Jeszcze nie tak dawno kobieta ważyła 160 kilogramów i nie czuła się dobrze w swoim ciele. Amanda była na tyle przytłoczona, że postanowiła podjąć radykalne kroki i zmienić coś w swoim wyglądzie. 37-latka chciała wreszcie zadbać nie tylko o swoją sylwetkę, ale przede wszystkim zdrowie, ponieważ życie ze znaczną nadwagą nie mogło obejść się bez wpływu na jej stan zdrowia czy nawet samopoczucie. Wood wyznaje, że w związku ze swoją figurą nieustannie czuła się ospała i zmęczona, przez co brakowało jej chęci na jakąkolwiek aktywność w ciągu dnia. 

Jak szybko schudnąć? Amanda poznała niezawodny sposób 

Amanda podjęła banalny, jednak dla niektórych nieoczywisty krok i udała się na konsultację do dietetyka. Specjalista pomógł kobiecie dobrać odpowiednią dietę tak, by kaloryczność była zmniejszona, ale by ta nie męczyła się i nie głodowała. Dietetyk zalecił również 37-latce aktywność fizyczną, dlatego ta niezwłocznie zapisała się na siłownię

Amanda nie ukrywa faktu, że to właśnie rozpoczęcie regularnych ćwiczeń było dla niej najtrudniejsze. Kobieta postanowiła jednak nie poddawać się i być wytrwałą w swoich postanowieniach. Zawzięcie 37-latki nie poszło na marne, bowiem zgubiła aż 70 kilogramów. Jest bardzo dobry wynik, który wprowadził zmianę nie tylko w jej wadze, ale przede wszystkim w wyglądzie czy samopoczuciu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdrowy styl życia stał się jej pasją 

Wood wyznała, że pokochała zdrowe odżywianie, a nawet ćwiczenia na siłowni, bez których teraz nie wyobraża sobie życia. Jej dotychczasowe efekty i wciąż pojawiające się nowe, są dla niej motywacją do dalszego działania i ciągłych zmian. 

- Dziś chodzenie na siłownię stanowi jedno z moich ulubionych zajęć w tygodniu. Uwielbiam próbować nowych rzeczy i sprawdzać swoje możliwości - wyznaje . 

37-latka teraz chętnie chwali się swoją przemianą w mediach społecznościowych, a swoim obserwatorom daje radę, by nie poddawali się i byli wytrwali, ponieważ każdy może mieć chwile słabości i zwątpienia. Jej zdaniem tylko wytrwałość i ciężka praca pozwoli nam osiągnąć zamierzony efekt. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin!
  3. Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze
  4. Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją
  5. TVP przedstawiła fatalną prognozę pogody. Przez 3 dni będzie tak, że aż nas poderwało ze złości
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

Źródło: NEWSNER

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News