Otyła matka i córka postanowiły w 100 dni schudnąć. Efekt? Zbieramy szczęki z podłogi

Otyła matka i córka postanowiły w 100 dni schudnąć. Efekt? Zbieramy szczęki z podłogi Źródło: Pixabay/cocoparisienne

Jak szybko schudnąć? To pytanie zadaje sobie wielu ludzi na całym świecie. Matka i córka postanowiły udowodnić, że wystarczy 100 dni, aby cieszyć się doskonałą sylwetką. Efekty ich metamorfozy są imponujące.

Jak szybko schudnąć? Wiele osób chciałoby znaleźć odpowiedź na to pytanie. Współczesny człowiek jest nastawiony na szybki efekt, więc tzw. "diety cud" wciąż cieszą się dużą popularnością. Specjaliści w dziedzinie żywienia przekonują, że długotrwały efekt musi być okupiony odpowiednim wysiłkiem i zmianą nawyków żywieniowych. Nie każdy ma odpowiednio dużo silnej woli, aby sprostać wyzwaniu, jakim jest odchudzanie.

W Ameryce problem otyłości jest bardzo powszechny. Cierpi na nią coraz więcej dzieci, a dorośli często zmagają się z chorobami serca, miażdżycą i cukrzycą. Jednak dwie Amerykanki z New Yersey postanowiły udowodnić, że z otyłością można wygrać. Matka i córka również zadały sobie pytanie, jak szybko schudnąć i postanowiły poszukać satysfakcjonującej odpowiedzi.

Jak szybko schudnąć? Matka i córka postanowiły znaleźć odpowiedź

Sheryl z New Jersey w pewnym momencie zaczęła "zajadać" swoje problemy. Jest to jedna z najczęstszych dróg do nadwagi i otyłości. W pewnym okresie życia kobieta zaczęła bardzo przybierać na wadze. Zauważyła też, że jej 17-letnia córka Tessa też ma skłonności do tycia i w stresowych sytuacjach sięga po słodycze i tłuste jedzenie. Obie kobiety znajdowały się na drodze prowadzącej do olbrzymich problemów zdrowotnych.

Matka powiedziała "dość" i postanowiła zmotywować siebie i swoją córkę do przestrzegania diety i regularnej aktywności fizycznej. Kobiety postanowiły podjąć wyzwanie i sprawdzić, jaki efekt uda im się osiągnąć w ciągu 100 dni od rozpoczęcia kuracji. Swoje zmagania dokumentowały na bieżąco i każdego dnia zamieszczały w mediach społecznościowych 10-sekundowy filmik. Kobiety zdobyły olbrzymią sympatię internautów, którzy uważnie śledzili ich walkę o lepszą sylwetkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sheryl i Tessa podzieliły się efektem swojego odchudzania. Są naprawdę spektakularne

Jak szybko schudnąć? Sheryl i Tessa nie zamierzały zbyt długo się nad tym zastanawiać, ale rozpoczęły działania. Każdy specjalista w dziedzinie żywienia przyzna, że ekspresowe diety nie wpływają korzystnie na organizm, jednak Amerykanki nie zamierzały wybierać dróg na skróty. Zmieniły swoje nawyki żywieniowe i postawiły na aktywność fizyczną. Głównym celem ich projektu było pokazanie innym ludziom, że przez 100 dni można dokonać spektakularnych zmian.

Przed matką i córką jeszcze długa droga do pięknej sylwetki, jednak efekty ich pracy widać już dziś. Nie da się ukryć, że są one spektakularne i zmotywują niejedną osobę do rozpoczęcia walki o lepszą sylwetkę. Kobiety udokumentowały swoje zmagania w formie filmiku, który można obejrzeć na platformie YouTube.

Film dokumentujący zmagania matki i córki zamieszczony na platformie YouTube:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Młody chłopak dla żartów wspiął się na bramkę trakcyjną. Wielką tragedią zakończyło się zetknięcie z prądem
  4. Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń"
  5. Urbański zastygł na wizji. Największa wpadka w historii Milionerów

źródło: YouTube / Wiesz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News