Jak schudła Aleksandra Zienkiewicz? Tajemnica aktorki wyszła na jaw

Jak schudła Aleksandra Zienkiewicz? Tajemnica aktorki wyszła na jaw Źródło: instagram.com/@ola_zienkiewicz.official

Jak schudła Aleksandra Zienkiewicz? Znana aktorka wygląda obłędnie! Wiele osób musi zastanawiać się, jak bardzo rygorystyczną dietę musiała sobie narzucić. Będziecie zdziwienie - wystarczyła jej jedna życiowa zmiana i utrata wagi przyszła naturalnie!

Jak schudła Aleksandra Zienkiewicz? Widz Pierwszej miłości, który w wolnej chwili włączy sobie stare odcinki tego serialu, może się bardzo zdziwić tym, jak bardzo zmieniła się aktorka. Schudła ona naprawdę bardzo zauważalnie! Jak poradziła sobie z tym trudnym przedsięwzięciem, jakim jest utrata zbędnych kilogramów? Jej sposób wymagał od niej wiele samozaparcia!

Jak schudła Aleksandra Zienkiewicz?

Aleksandrę Zienkiewicz zna każda fanka lub fan serialu Pierwsza miłość. Już od 2004 roku wciela się w nim w rolę Kingi Kulczyckiej. Przez wiele lat na ekranie mogliśmy oglądać liczne zmiany w aktorce, przecież na naszych oczach zmieniła się z młodej, dwudziestoletniej dziewczyny w dojrzałą kobietę. Jednak w ostatnich latach zmiana ta miała jeszcze jeden aspekt. Kobieta od zawsze wyglądała bardzo pięknie, ale przez ostatnie latta wielu oddanych widzów zauważyło, że na ekranie aktorki jest coraz mniej - straciła naprawdę wiele kilogramów! Jak jej się to udało?

Odchudzanie jest bardzo trudną sztuką - wie to każdy, kto przynajmniej raz w życiu musiał stracić kilka kilogramów. Wymaga od nas dużych zmian w naszym sposobie życia. Jest wiele sposobów na zmniejszenie naszej wagi - możemy przejść na dietę, możemy zacząć regularnie uprawiać sport, możemy także pokusić się o różnego rodzaju specyfiki, operacje, a nawet połączyć to wszystko w jedną wielką kurację odchudzającą.

Jak w takim razie zabrała się do tego Aleksandra Zienkiewicz? Nie był oto łatwe nawet dla niej. Wiele razy wspominała w wywiadach, że podchodziła do odchudzenia niezliczoną ilość razy, nie pamięta też już ile razy jej się nie udało. Wszystko przez to, że zawsze wybierała różnego rodzaju diety, których nie mogła utrzymać. Wielu z nas ma ten sam problem - przecież bardzo trudno zrezygnować z naszych ulubionych słodyczy czy tłustego jedzenia. Okazuje się, co na swoim przykładzie pokazała serialowa aktorka, że wcale nie trzeba bardzo zmieniać swojej diety, aby osiągnąć naprawdę zadowalające efekty. 

Jak w takim razie zrzucić niepotrzebne kilogramy według Aleksandry Zienkiewicz? Wystarczy naprawdę spędzić zdecydowanie więcej czasu na treningach w siłowni i na świeżym powietrzu! Dla niej było to najlepsze rozwiązanie - nie musiała rezygnować z małych przyjemności - batonika czy frappe - a mogła spalić kalorie biegając czy wykonując siłowe treningi. Dla gwiazdy był to prostszy sposób, co tylko pokazuje, jak różne mogą być drogi do zrzucenia wagi - przecież dla niektórych łatwiej jest przekonać się do ćwiczeń, a inni wolą nigdy nie ruszyć się z fotela ale przejść na rygorystyczną dietę. 

Aleksandra Zienkiewicz - ile waży?

Aleksandra Zienkiewicz wygląda teraz naprawdę obłędnie, do czego przyczyniła się także zmiana garderoby. Od kiedy zrzuciła według siebie zbędne kilogramy, lubi ubierać się w stroje odsłaniające więcej ciała - na pewno chce pochwalić się efektami swoich treningów, dzięki którym mogła nawet wystartować w ekstremalnym biegu Runmageddon. Na jej Instagramie możemy też zobaczyć, że za wszelką cenę stara się utrzymać swój aktywny tryb życia nawet po osiągnięciu wymarzonej sylwetki - przecież chce jak najdłużej ją zachować. Dlatego właśnie na jej profilu zobaczymy wiele zdjęć z treningów czy innych momentów, kiedy aktorka aktywnie wypoczywa.

Obecnie Aleksandra Zienkiewicz jest raczej zadowolona ze swojego wyglądu i w wywiadach chwali się efektami, które osiągnęła dzięki swojej ciężkiej pracy. Oczywiście nie wspomina nigdzie ile waży, czy ile ważyła przed odchudzaniem, ale mówiła o tym, jak dużo udało jej się schudnąć - aktualnie wskaźnik jej wagi pokazuje aż 10 kilogramów mniej niż przed rozpoczęciem intensywnych ćwiczeń. To naprawdę wielkie osiągnięcie!

  1. Ewa Jakubowicz: Prywatnie, chłopak, wiek, życiorys, Pierwsza Miłość
  2. Łukasz Płoszajski: z żoną, z synem, u Kuby Wojewódzkiego
  3. Maciej Tomaszewski: aktor, żona, Pierwsza Miłość, ciekawostki
  4. Rafał Brzoska - żona, partnerka Omena Mensah
  5. Pikio: Wykop i Top 10 najciekawszych AMA na portalu w 2018 roku
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu