Co za wstyd. Dorośli bili się z dziećmi o jajka niespodzianki

Co za wstyd. Dorośli bili się z dziećmi o jajka niespodzianki Źródło: Twitter - @KrzysztofWojsa

Jajko niespodzianka do dziś uchodzi w naszym kraju za przysmak, który niewątpliwie kojarzy się z Wielkanocą. Nie wszyscy mogą jednak cieszyć się z wyjątkowego prezentu, jakim może być jajko. Do akcji wkroczyli dorośli, którzy przekroczyli wszelkie granice żenady.

Jajko niespodzianka to niewątpliwie jeden z najbardziej znanych smakołyków w naszym kraju. Jednocześnie trudno znaleźć coś, co tak kojarzy się z Wielkanocą. W Polsce jest to przysmak kultowy, taki, z którym styczność miał każdy z nas. Radość z niego czerpią przede wszystkim osoby najmłodsze, dla których święta wielkanocne są doskonałą zabawą.

Wydawałoby się, że dorośli starają się, jak najbardziej urozmaicać czas swoim pociechom, by one także mogły cieszyć się świąteczną atmosferą. Sytuacja okazuje się jednak zupełnie inna, gdy patrzymy na zachowanie niektórych z nich. Okazuje się, że nie wszyscy potrafią uszanować klimat świąt, a niektórzy wyglądają wręcz, jakby chcieli za wszelką cenę zepsuć najmłodszym zabawę.

Jajko niespodzianka okazało się interesujące dla rodziców

Do interesującej zabawy doszło w Piekarach Śląskich, gdzie dorośli postanowili zorganizować dla swoich dzieci zabawy związane ze świętami Wielkiej Nocy. Jednym z pomysłów było zorganizowanie konkursu, którego motywem i tematem przewodnim było jajko niespodzianka wykonane oczywiście z czekolady. Dzieci nie ukrywały swojej radości wobec tego pomysłu.

Wszystko zostało jednak zniweczone przez działania dorosłych, gdy ci dowiedzieli się, że mogą pomagać swoim pociechom w szukaniu jajek wielkanocnych, które miały być schowane przez zajączka na stadionie w Piekarach Śląskich. Niecała setka dzieci mogła liczyć na 400 jajek, co oznacza, że na każdego uczestnika przypadały średnio cztery jajka. Rzeczywistość nie okazała się jednak tak piękna.

Gdy do akcji wkroczyli rodzice, zabawa zmieniła się w koszmar. Dowiedzieliśmy się, że wielu z nich zdecydowało się na samotne poszukiwanie ukrytych jajek, nie robiąc tego jednak wspólnie z dziećmi, a zmuszając je do większego wysiłku. Dochodziło do wielu kłótni pomiędzy rodzicami a ich pociechami, ale również pomiędzy samymi rodzicami, którzy spierali się o prawo do zabrania znaleziska.

Jajko niespodzianka obiektem sporu rodziców

Internauci wyrazili głośno swoją opinię na temat niedorzecznego zachowania rodziców, które zasługuje na potępienie. Pojawiły się głosy, że rodzice nie tylko nie powinni uczestniczyć w zabawie, ale wręcz powinni trzymać się od niej z daleka, by nie wpływać na zabawę najmłodszych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gorzej niż na promocji w Lidlu… Matki ciągnące dzieci, żeby było “szybciej”. Dorośli z pełnymi koszykami, małe dzieci smutno rozglądające się za jakimś “zapomnianym” jajkiem - pisał na swoim blogu Krzysztof Turzański, wiceprezydent Piekar Śląskich, który również czuł zażenowanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  2. Legendarny aktor TVP cierpi na straszną chorobę. To przez nią schudł aż 13 kg! Na świecie atakuje ona 400 milionów ludzi rocznie!
  3. Wzruszające słowa Lipowskiej o ś.p. Witoldzie Pyrkoszu. Łzy w oczach
  4. Tysiące demonstrantów na ulicach Francji. Są wściekli, że rząd odbuduje Notre Dame
  5. Szelągowska zdradziła kapitalny sposób na wspaniałe pisanki. Kilka chwil i prawdziwe dzieła sztuki gotowe
  6. Córka Wiśniewskiego poszła w ślady ojca! Gdy dowiecie się, ile ma lat, oniemiejecie

źródło: Planeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News