Tak obierzesz jajko w mniej niż 3 sekundy. Genialny sposób podbija sieć

Tak obierzesz jajko w mniej niż 3 sekundy. Genialny sposób podbija sieć Źródło: Screen/Youtube/Bernadetta Kielar

Jajko na twardo często nie chce się obrać tak, jakbyśmy tego chcieli. Dzięki temu genialnemu sposobowi, jajko zawsze będzie wyglądało idealnie, a do tego cała czynność nie zajmie ci więcej niż 3 sekundy. Ten świetny trick podbija internet.

Jajko na twardo jest zdrowe i pożywne. Niestety, często po ugotowaniu obieranie go sprawia wiele problemów. Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym w łatwy i szybki sposób, pozbędziemy się skorupki z jajek. Ten genialny trick już stał się hitem internetu, z którego korzysta coraz większa liczba internautów. 

Jajko na twardo i sposób na szybkie obranie

Czasami świeżo ugotowane jajko kompletnie nie chce z nami współpracować. Skorupka nie odchodzi ładnie od jajka, a wtedy potrzeba dużo cierpliwości, aby dokończyć obieranie. Wiele osób, które nie chce się męczyć, korzysta z różnych tricków, które mają przyspieszyć żmudny proces. Jednak jeden sposób bije wszystkie inne na głowę. Bez większego wysiłku obierzecie jajko w kilka sekund. 

Aby ugotowane jajko szybko pozbawić skorupki, wystarczy umieścić je w szklance z zimną wodą. Następnie należy energicznie potrząsnąć naczyniem przez kilka sekund. Cała skorupka pięknie odejdzie od jajka, a my będziemy się cieszyć jego idealnym kształtem. Bez wysiłku i straty czasu, a szybko, łatwo i precyzyjnie. Cała czynność zajmie wam mniej niż 3 sekundy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Im świeższe jest jajko, tym trudniej się je obiera. Wśród innych, popularnych tricków jest gotowanie jajek w wodzie z dodatkiem małej ilości sody, jak również obtłuczenie i pozostawienie ich w zimnej wodzie, na kilka minut. Niektórzy dodają również niewielką ilość soli. Te sposoby jednak nie zawsze się sprawdzają, a trick z użyciem szklanki spodoba się na pewno każdemu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Siostry przez 40 lat robiły sobie zdjęcia. Ostatnie wzrusza do łez. Przygotujcie chusteczki
2. Myślał, że nastał spokój, po tym jak wszyscy poznali sekrety jego 16-letniej córki. Wszedł do jej pokoju i zamarł

Filmik z trickiem na szybkie obieranie jajka, obejrzało już ponad 27 milionów internautów. To tylko potwierdza, że jest to świetny sposób i już nigdy nie będziecie musieli się męczyć podczas pozbawiania z jajek skorupki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sejmowej restauracji jedzą za półdarmo. Nigdzie nie znajdziesz tak taniego menu
  2. Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z telewizji i przejmie firmę męża? ”Teraz dzieło jego życia będzie kontynuować jego żona”
  3. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  5. Na naszych oczach właśnie ziszcza się wizja Jackowskiego. Dalsza treść jego najgorszej przepowiedni jeszcze bardziej przeraża

źródło: Onet

Następny artykuł