Znalazł dziwne, maleńkie jajko. Po kilku sekundach skorupka zaczęła pękać, zaniemówił gdy zobaczył, co się wykluło

Znalazł dziwne, maleńkie jajko. Po kilku sekundach skorupka zaczęła pękać, zaniemówił gdy zobaczył, co się wykluło Źródło: YouTube rmh355

Jajko znalezione przez przypadkowego mężczyznę wydało mu się bardzo nietypowe. Było zbyt małe, by mógł wykluć się z niego ptak. Znalazca nigdy wcześniej nie widział czegoś tak dziwnego. Gdy skorupka zaczęła pękać, zaniemówił. Nie spodziewał się tego, że wykluje się coś tak niesamowitego. Internauci są w prawdziwym szoku.

Jajko znalezione przez mężczyznę o pseudonimie "rmh355" w serwisie filmowym YouTube wyglądało bardzo nietypowo. Większość osób nigdy wcześniej nie widziało takiego dziwnego zjawiska. Kształtem i kolorem przypominało bób. Znalazca nie wiedział, czego się spodziewać, gdy skorupka zaczęła pękać. Wkrótce zorientował się, że zyskał nowego, bardzo egzotycznego współlokatora. Był zachwycony.

Jajko znalezione w ogrodzie przyniosło nietypową niespodziankę

Jajko trzymane na dłoni znalazcy powoli zaczęło ujawniać swoją zawartość. Wbrew pierwotnym oczekiwaniom, okazało się, że nie skrywa ptaka. Mężczyzna bardzo szybko ujrzał głowę spektakularnego gada. Nie dało się pomylić jej z żadnym innym zwierzęciem. Zanim jeszcze ukazała się reszta ciała, wiadomo było, że stał się posiadaczem kameleona. Malutkie, turkusowe zwierzątko szybko wydostało się z łupiny i rozpoczęło pierwszy spacer po dłoni nowego właściciela. Od pierwszych chwil wykazywał się dużą ciekawością świata. Wkrótce mieszkaniec tego jajka dołączył do braci, którzy już zdążyli zaadaptować się w domu mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Naturalnym środowiskiem kameleonów są tropikalne, wilgotne lasy oraz tereny pustynne i skaliste. Najczęściej można spotkać je w Afryce, w południowej Europie, na Bliskim Wschodzie, w Indiach, na Hawajach, a także w Cejlonie. Ich głównym pokarmem są owady i pająki. Większe gatunki radzą sobie jednak również z myszami i ptakami. Większość życia spędzają na gałęziach drzew. Barwa ich ciała zmienia się wraz ze zmianą stanu fizycznego i emocjonalnego, a także na skutek kontaktu z innymi osobnikami.

Dzisiaj grzeje: 1. Potwierdzono zakażenie w TVP. Telewizja wydała specjalny komunikat

2. Katarzyna Dowbor podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina właśnie się powiększyła, uratowała niewinne życie

3. Polacy już nie mają co się łudzić. Rząd premiera Morawieckiego podjął ostateczną decyzję
 

Mimo że zwierzęta te są dość kosztowne i delikatne, wiele osób decyduje się na hodowlę domową. Miłośnicy pięknych jaszczurek robią wszystko, by jak najlepiej sprostać ich skomplikowanym wymaganiom. Podstawą wyposażenia jest ogromne terrarium, drzewko do wspinania, wodospad i termostat. Kameleony potrzebują także wysokiej temperatury i dużej wilgotności powietrza. Koszty i nakłady pracy nie zniechęciły jednak mężczyzny, który odnalazł jajko. Nowonarodzone zwierzątko szybko stało się jego pupilem. Przypadkowe znalezisko zaowocowało piękną przyjaźnią. To niejedyne dziwne jajko, o którym pisaliśmy w ostatnim czasie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od 1 stycznia zaostrzone wymogi. Ogromna zmiana dla części Polaków już niebawem
  2. Urodził się z uszami jak Myszka Miki. Nieprawdopodobne, jak wygląda maltańczyk
  3. Masz konto w banku? Nie ma dobrych wiadomości, chodzi o własne pieniądze
  4. Niestety, informacje nie są dobre. Najgorzej od ćwierćwiecza, wielu Polaków ucierpi?
  5. Przestraszona suczka dzielnie stała przy ruchliwej drodze. Nie chciała odejść, miała bardzo ważny powód

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News