Kupiła dla dzieci wielkie jajko za 100 zł . Zdębieli widząc co się stało po 47 dniach

Kupiła dla dzieci wielkie jajko za 100 zł . Zdębieli widząc co się stało po 47 dniach Źródło: Bored Panda

Jajka potrafią zaskoczyć swoją zawartością i dobitnie przekonała się o tym pewna kobieta wraz z dziećmi. Spodziewali się, że z kupionego przedmiotu może wykluć się duża kaczka lub spora gęś, a może nie wykluć się całkowicie nic. Pewnego dnia zdębieli.

Przeglądając jajka w sklepach internetowych, kobieta nie wiedziała jeszcze dokładnie, co zrobi z zakupioną rzeczą. Dopiero później pomyślała, że może poczeka i tym samym sprawdzi, czy coś znajduje się w środku.

Po kupnie jajka zaczęła się nim troskliwie opiekować

Kobieta miała słabość do zakupów przez internet - nawet tych, które inni oceniali jako bezdennie głupie. W przeszukiwaniu różnych sklepów online z rzeczami m.in. z drugiej ręki, w oko wpadło jej nic innego niż jajko. Ogromne, o soczystej ciemnozielonej barwie szybko ją skusiło. Nie zniechęciła jej nawet cena - mimo zapłacenia 30 dolarów za przedmiot na eBayu była całkiem zadowolona.

Charlotte Harrison chciała zrobić eksperyment i była ciekawa, czy z ładnego jajka coś się wykluje. Umieściła je więc w domowym inkubatorze i przez 47 dni regularnie co dnia obracała i ważyła. Wraz z dziećmi miała niesamowitą radochę. Charlotte chętnie mówiła do jajka, gwizdała i ćwierkała. Nie wiedziała, czy ma to większy sens, ale bardzo pragnęła niespodzianki. Pewnego dnia cierpliwość ją wynagrodziła.

Ponad 1,5 miesiąca później stało się coś niesamowitego, wszyscy przecierali oczy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jajko zaczęło drgać, a po wzięciu w ręce dało się wyczuć pukanie w skorupkę od środka. Kobieta była zachwycona i nie mogła doczekać się, aż okaże się co to za ptak. Po dłuższej chwili zmagań okazało się, że jajko należało do samicy egzotycznego emu.

- Od momentu narodzin był całkowicie przywiązany do mnie, myślał, że jestem jego matką. Pewnie dlatego, że mnie zobaczył jako pierwszy - mówiła Charlotte i dodała, że nazwała ptaka Kevin.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia Cichopek jest w ciąży? Nowe zdjęcia mówią WSZYSTKO
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

Rodzina od razu pokochała zwierzaka, ale od razu po wykluciu byli świadomi, że Kevin nie będzie mógł zostać z nimi na zawsze. Dorosłe emu są bowiem potężne, osiągają najczęściej 1,75 metra wysokości i ważą nawet 50 kilogramów. Emu to drugi co do wielkości ptak na ziemi. Rodzina póki może cieszy się z towarzystwa ptaka w domu i na pewno będzie odwiedzać go w zoo.

Fot. Bored Panda

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News