Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg

Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg Źródło: unsplash/Carolina Heza

Jajka mogą być powodem bólu głowy? O ile taka teza wydaje się czystą abstrakcją, o tyle przestaje nią być, kiedy usłyszymy historię 31-letniej kobiety. Przez pewien czas zmagała się z nawracającym bólem, który odczuwała w całej głowie. Kiedy poszła do lekarza okazało się, że w jej czaszce się coś zaległo.

Jajka były utrapieniem kobiety, która zmagała się z potężnym bólem głowy. 31-latka, która podejrzewała u siebie nowotwór, została zaskoczona przez lekarza informacją, że w jej czaszce dochodzi do rozwoju zupełnie czegoś innego Ta sytuacja jest prawdziwym medycznym ewenementem.

Jajka rosły, a ją bolała głowa. Historia 31-latki poraża

Kiedy Yadira Rostro przyszła do lekarza, spodziewała się najgorszego. Kobieta przeczytała w internecie, że często powtarzające się bóle głowy są oznaką raka i czekała w napięciu przed pojawieniem się wyników prześwietlenia głowy. Pacjentka szpitala zareagowała bardzo optymistycznie, kiedy dowiedziała się, że nie ma nowotworu, ale szybko porzuciła radość, w jej głowie odkryto coś zupełnie innego.

Jak się okazało, kobieta była zarażona tasiemcem. Niebezpieczny pasożyt przedostał się do krwi kobiety przez jedzenie i zaczął panoszyć spustoszenie po jej organizmie. Istnieje opcja, że 31-latka zaraziła się w trakcie wycieczki do Meksyku. W rezultacie płaziniec złożył trzy jaja w głowie kobiety, stąd też nachodziły ją tak duże bóle.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Operacja była długa i wymagała specjalnych środków

Z racji tego, że tasiemiec zalęgający się w głowie to dość duża rzadkość, lekarze operujący Yadiro Rostro musieli wykazać się wielką precyzją tak, aby nie uszkodzić mózgu kobiety. Po wielu godzinach na stole operacyjnym z czaszki pacjentki udało się wyjąć pasożyta i jajka, które złożył. Obecnie kobieta dochodzi do siebie i przestała uskarżać się nNie żyje legendarny aktor. Zmarł nagle, fani pogrążeni w żałobiea bóle głowy.

Dzisiaj grzeje: 1.Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To wprost nie do uwierzenia, można już tylko płakać 
2. Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw

- To rzadki przypadek. Sądzę, że kobieta cieszy się z tego, że żyje i minęły jej bóle głowy. Czuje się coraz lepiej. - mówi Neurochirurg Richard Meyrat, który operował pacjentkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbiorowo gwałcili kobietę i wszystko nagrywali. Ale najgorsze zrobili na sam koniec
  2. Mąż oskarżył ją o tak okrutne rzeczy, że zabierze się za nią prokuratura. Wstrząsające doniesienia o gwieździe "Na Wspólnej", Sylwii Gliwie
  3. Drugiego dnia po śmierci żony otworzył jej szafę. Dotarło do niego co znalazł i nie mógł przestać płakać
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News