Posmarowała twarz białkiem jajka. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania

Posmarowała twarz białkiem jajka. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania

Okazuje się, że nawet jajka mogą pozytywnie wpłynąć na kondycję naszej cery. Efekt stosowania białka może być naprawdę zdumiewający. Wystarczy tylko zastosować prostą metodę.

Jajka powszechnie kojarzą nam się kulinarnymi czynnościami. Okazuje się, że sposobów zastosowania tego produktu wciąż przybywa. Niedawno odkryto, że jajka mogą posłużyć jako składnik do pielęgnacji skóry. Mało kto wie, że ich białko może przysłużyć nam się również wtedy, kiedy chcemy zadbać o naszą cerę.

Każdy marzy o zdrowej i pięknej cerze. Jednak zarówno zabiegi pielęgnacyjne, jak i kosmetyki często są bardzo kosztowne, a w dodatku nie gwarantują nam stuprocentowej skuteczności. Wiele osób dużo by dało, by przy pomocy naturalnych składników móc we własnym domu zadbać o swoją skórę. Właśnie dla nich jajka mogą stać się idealnym rozwiązaniem i nie chodzi tu o dzienną dietę.

Białko jajka może odmienić naszą cerę

Metoda wykorzystująca białko nie jest zbyt skomplikowana. Wystarczy kilka prostych kroków, żeby zrobić maseczkę, która może przynieść zbawienne skutki. Ten domowy zabieg zaczyna się od rozprowadzenia białka przy pomocy niedużego pędzelka na skórze. Należy jedynie pamiętać o omijaniu okolic oczu i ust. Na posmarowane części twarzy naklejamy pojedyncze warstwy chusteczek higienicznych. Warto też nie zapomnieć o nosie. Papier ponownie smarujemy pozostałą częścią białka. To już prawie koniec całego zabiegu. Pozostaje nam tylko przeczekać 30 minut, po czym zdjąć nałożoną maseczkę i umyć twarz. Nasza skóra jest już gotowa do prezentacji.

Dlaczego białko jajka?

Zastosowanie białka ma wiele plusów. Przede wszystkim jest to składnik naturalny, więc nie narażamy naszej skóry na podrażnienie przez substancje chemiczne, która mogłaby być konsekwencją stosowania innych kosmetyków. Wykonanie i nałożenie maseczki zajmuje krótką chwilę, dzięki czemu nasz domowy zabieg trwa mniej niż godzinę. Nie musimy się martwić czekaniem w kolejce do kosmetyczki czy dodatkowymi wydatkami. Maseczkę możemy zrobić zaraz po przebudzeniu, przed wyjściem do pracy, a nawet w ciągu dnia, jeśli chcemy zabłysnąć zdrową cerą na ważnym spotkaniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsza osoba z Europy walczy o życie. Turysta zaraził się śmiertelnie groźnym wirusem z Chin

2. Najpierw pobicie, teraz tragiczna śmierć. Gwiazda disco polo straciła dziecko, przeżyła piekło przed laty

Zdrowa i zadbana cera to jedna z naszych wizytówek w życiu towarzyskim. Jej pielęgnacja bez wątpienia poprawia nasz komfort i dodaje pewności siebie. Dlatego warto poświęcić chwilę - efekty są większe, niż możemy się spodziewać. Potem warto też podzielić trą radą z naszymi znajomymi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rozliczenie z małżonkiem wcale nie takie proste. Łatwo możesz być oskarżony o fałszywe zeznania
  3. Musisz w tym roku rozliczyć PIT? Mało kto wie o wielkiej zmianie, dotyczy każdego podatnika
  4. Współczujemy. Gwiazda TVP przekazała smutną wiadomość o śmierci dziecka, do dzisiaj nie może się pozbierać
  5. Nie wierzyli, że mógł posunąć się tak daleko w stosunku do partnerki. Nieopisane okrucieństwo, tylko dla osób o nerwach ze stali

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News