jajka i zwierzątko
pixinio
Aneta Wasilewska - 17 Stycznia 2020

Znalazł małe jajko, wziął je do ręki. Kiedy popękało, zobaczył, co jest w środku i oniemiał

Jajka sprawiają, że na świat przychodzi wiele gatunków zwierząt. Znalazca tego jajka nie mógł uwierzyć w to, co się z niego wykluło. Aż oniemiał z wrażenia, kiedy skorupka zaczęła pękać i ukazała, to co jest w środku.

Jajka mogą skrywać przed nami wielkie tajemnice. To właśnie z nich wykluwa się wiele małych zwierzątek. Pewien mężczyzna na ulicy znalazł maleńkie jajko, kiedy je podniósł, skorupka zaczęła pękać, a jego oczom ukazał się niecodzienny widok. Nagranie z tego zdarzenia trafiło do sieci i sprawia, że miliony internautów mogą być świadkami tego niebywałego cudu.

Świat według Kiepskich Bohdan SmoleńPrzybijający widok. Grób Bohdana Smolenia, naszego mistrza, wyglądał smutnieCzytaj dalej

Znalazca tego jajka oniemiał z wrażenia

Mężczyzna spacerował dookoła swojego domu na wsi, kiedy natknął się na ziemi na małe jajko. Początkowo pomyślał, jakiś kamyczek, ale na tyle zainteresował się swoim znaleziskiem, że postanowił się schylić i sprawdzić, co to takiego.

Jajka w jego otoczeniu nie były codziennością. Nie miał ani kur, ani innych zwierząt, które mogłoby zostawić swoje potomstwo. Minęło zaledwie kilka sekund od kiedy poniósł jajko, gdy zaczęło ono pękać. Momentalnie mężczyzna chwycił za telefon, by wszystko nagrać. Nie mógł uwierzyć w to, czego był świadkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiaku, najlepsi mężowieMężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnikCzytaj dalej

Z jajka wykluło się małe zwierzątko

Na jego oczach dochodziło do narodzin. Z maleńkiego jajka na świat przychodziło małe zwierzątko. Zaczęła pękać skorupka, a jego oczom ukazał się niesamowity widok. Mężczyzna po raz pierwszy był świadkiem takich narodzin. Nie mógł uwierzyć, ale na jego rękach na świat przyszło maleńkie zwierzątko.

Dzisiaj grzeje:

1. Chihuahua zmixowany z Boxerem. Poznajcie Boxachi, szczeniaka, który swoim wyglądem powala na kolana
2. Okropny wypadek na planie popularnego serialu. Nie żyje 2 uwielbianych aktorów

Z jajka wykluł się mały kameleon. Całe narodziny znalazły się na nagraniu, które bije w sieci rekordy popularności. Internauci zachwycają się cudownym widokiem, który na żywo mógł obserwować ten mężczyzna.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
    3. Na zdjęciu chowa się pies wśród pand. Dla większości niemożliwe, widzicie go?
    4. Podczas porodu rottweilera wszystkim odebrało mowę. Nikt się nie spodziewał, że nowo narodzone szczeniaki urodzą się w takiej liczbie
    5. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Anna Jantar nie musiała zginąćPorażające fakty wyszły na jaw. Anna Jantar nie musiała zginąć?Czytaj dalej

źródło: youtube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News