Chciał zjeść rekordową liczbę jajek. Nie żyje

Chciał zjeść rekordową liczbę jajek. Nie żyje Źródło: unsplash/Katherine Chase/

Jajka miały pomóc im rozstrzygnąć, który z nich jest lepszy. Mężczyzna, chcąc pobić rekord, nie podejrzewał, że już po chwili straci życie. Jego historia powinna być przestrogą.

Jajka to jeden z częściej wybieranych w kuchni składników jako osobne danie czy dodatek do poszczególnej potraw. Jak się okazuje, można je wykorzystać również w nieco innej dziedzinie, jednak chyba nikt nie podejrzewał, że zwyczajne mogą one doprowadzić do czyjeś śmierci. To przestroga dla wszystkich miłośników tego smakołyku. 

Chciał zjeść rekordową liczbę jaj

42-letni Subhash Yadav wybrał się z przyjacielem na targ w Bibiganj w dzielnicy Jaunpur w Uttar Pradesh, gdzie postanowili stoczyć między sobą walkę wcale nie na pięści. Wyznacznikiem tego, który z nich jest lepszy, miały być jajka, a dokładniej mówiąc ilość, jaką każdy z nich zje. 

Wspólnie ustalili, że ten, który zje ich 50 w najszybszym czasie, wygrywa i zgarnia 2000 rupii. Szli łeb w łeb i z początku trudno było przewidzieć, który z mężczyzn zostanie zwycięzcą. Nigdy się jednak tego nie dowiedzieli, bowiem gdy Subhash zjadł swoje 42. jajko po prostu upadł na ziemię i stracił przytomność. Natychmiast przewieziono go do szpitala Instytutu Nauk Medycznych w Sanjay Gandhi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jajka odebrały mu życie? 

Na miejscu lekarze robili, co mogli, jednak mimo starań, 42-latek zmarł po kilku godzinach. Początkowo nikt nie rozumiał, co doprowadziło do śmierci, jednak przeprowadzone badania ujawniły całą zaskakującą prawdę.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

Okazało się bowiem, że przyczyną zgonu były komplikacje wywołane nadmiernym jedzeniem. Chyba nikt nie był w stanie przewidzieć, że na pozór zwyczajne jajka, które miliony ludzi jedzą każdego dnia, mogą doprowadzić do śmierci. Miejscowa policja oświadczyła niedługo po tragedii, że pogrążona w żałobie rodzina 42-latka nie zdecydowała się na jakikolwiek komentarz w tej sprawie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas bardzo PRZYKRA niespodzianka 
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Znaki zodiaku zdradzają w jaki sposób odejdziemy z tego świata. Niektórzy muszą bardzo uważać, czeka ich straszny los
  4. Przenigdy nie wyrzucaj obierek z ogórka. Znienawidzone przez wszystkich owady boją się ich jak ognia
  5. Na premierze filmu Woźniak-Staraka nagle wydarzyła się niezwykła rzecz. Chwilę potem usłyszeli głos zmarłego i popłynęły łzy

Źródło: dailymail 

Następny artykuł