Już niedługo startuje nowy kanał TVN Food Network, który pełen będzie programów dotyczących jedzenia i kuchni. Występować w nim będą natomiast gwiazdy znane z TVN. Jedną z nich będzie Magdalena Gessler, która już zapowiedziała, że nauczy Polaków „jeść seksownie”, co wywołało salwy śmiechu w sieci.

Znana ekspertka będzie twarzą nowego programu, który wystartuje na TVN Food Network. „Sexy Kitchen”, bo tak się będzie ten nazywał, to program, w którym Gessler zdradzi Polakom tajniki odpowiedniego żywienia przed seksem. Jak mówi, chce nauczyć Polaków odpowiedniego „żywienia łóżkowego”, mimo naszej polskiej „tradycji obżerania się”. Gwiazda TVN zdradziła już nawet na początek, co należy jeść, by pobudzić swoje żądze.

 – Z „Sexy Kitchen” dowiecie się, jak uprawiać seks po dobrej kuchni i mieć na niego apetyt, mimo naszej tradycji obżerania się. Tę tradycję przedstawię tak, by było po polsku, lekko, przyjemnie, egzotycznie, erotycznie i zwinnie. (…) Seks najlepiej smakuje, kiedy je się ryby oraz zielone rzeczy. Gorzej, kiedy jemy mięso, choć biały drób nie powinien zaszkodzić. Jako przyprawy polecam też takie afrodyzjaki jak: cynamon, imbir, tymianek i oregano – mówi Gessler.

Zapowiedzi ekspertki kulinariów wzbudziły w internautach salwy śmiechu. Ci przypominają, że to nie pierwszy raz, gdy gwiazda TVN próbuje nadać miłosny i seksualny wymiar jedzeniu. Już w przeszłości próbowała w podobny sposób promować swoje potrawy.

Było tak na początku 2016 roku, kiedy to wystartowała jej marka wędlin o nazwie Besos. Gessler wówczas starała się reklamowanym produktom nadać ponętny wymiar. Jej parówki stały się już kultowe, kiedy gwiazda ogłosiła, że mają działać jak afrodyzjak. Ze słów o „pysznych paróweczkach z lubczykiem, idealnych na walentynki” internet śmiał się długie tygodnie.

...

Zobacz również

Zobacz również