jadwiga kaczyńśka
screen youtube.com/Gazeta Polska VD
Karol Zaborowski - 6 Czerwca 2018

Jarosław Kaczyński okłamał umierającą matkę, by uratować jej życie

Jarosław Kaczyński był bardzo związany ze swoją matką. Nie dziwi więc fakt, że gdy była ciężko chora, starał się o nią dbać jak najlepiej. Jak się okazuje, czasami przyjmowało to naprawdę niespodziewane formy. Jadwiga Kaczyńska była okłamywana przez prezesa PiS.

Katastrofa smoleńska była wielkim zaskoczeniem dla wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że przelot samolotu prezydenckiego tak się zakończy. Katastrofa TU-154M była ogromną tragedią dla rodzin ofiar, jak i dla całej Polski. Informacja o śmierci najbliższych potrafi zburzyć cały świat. Jak się okazuje, Jadwiga Kaczyńska przez długi czas nie wiedziała o śmierci swojego syna Lecha Kaczyńskiego. Kobieta dowiedziała się o wszystkim dopiero 25 maja. Przez ten cały czas była okłamywana przez Jarosława Kaczyńskiego.

Jadwiga Kaczyńska była okłamywana

O wszystkim możemy przeczytać w książce autorstwa Michała Krzymowskiego. Dzieło napisane przez dziennikarza jest portretem prezesa PiS. Właśnie tam zostało przedstawione, jak Kaczyński ukrywał przed swoją matką prawdę o Lechu Kaczyńskim. Krzymowski opisuje, że na zlecenie Jarosława Kaczyńskiego zostały stworzone fikcyjne wydania, między innymi "Rzeczpospolitej". Na trzeciej stronie pisma widać artykuł "Prezydent płynie do kraju". Chodziło dokładniej o powrót Lecha Kaczyńskiego z Meksyku drogą morską, ponieważ poziom pyłów w atmosferze po wybuchu islandzkiego wulkanu uniemożliwiał loty. Pismo datowane jest na 8-9 maja 2010 roku. Kaczyńskim kierowała przede wszystkim troska o chorą matkę. W dniu katastrofy smoleńskiej Jadwiga Kaczyńska była w śpiączce farmakologicznej. Gdy później została wybudzona, prezes PiS ukrywał przed nią prawdę, bojąc się, że taki cios może bardzo negatywnie wpłynąć na jej zdrowie, które już wtedy było w bardzo złym stanie. Wielu internautów rozumie powody, jakie kierowały Kaczyńskim, jednak uważają, że taka metoda nie była najlepszym pomysłem. Według nich nie powinien okłamywać matki tak długo ani w tak perfidny sposób.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Panika i popłoch w PiS! Pilny zjazd w szpitalu, decydują się losy Kaczyńskiego
  2. Wstrząsające informacje o Macierewiczu. Przeżył niewyobrażalny horror
  3. Przełom w Polsce?! Kaczyński chce współpracy z… PO
januszko2Ku pamięci: Straciliśmy ich pod Smoleńskiem [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
szydlo_premieKaczyński: Ministrowie oddadzą nagrody. Internauci żartują w najlepsze... [MEMY]Czytaj dalej
źródło: tvn24.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News