Jacyków zmiażdżył polityków. "Ci nowocześni ubierają się jak w kabarecie" (VIDEO)

Jacyków zmiażdżył polityków. "Ci nowocześni ubierają się jak w kabarecie" (VIDEO) Źródło: źródło: facebook.com/Zamykamy-Stefana-Niesiołowskiego-w-psychiatryku

Znany ekspert w dziedzinie mody, Tomasz Jacyków, był ostatnio gościem w programie Agnieszki Gozdyry - Skandaliści. Prezenterka wykorzystała obecność stylisty i krytyka mody, by sprawdzić, czy polscy politycy ubierają się wedle norm mody.

Wynik tego krótkiego badania mógł zszokować niejednego. Jacyków jest znany ze swojego ciętego języka i bezwzględności wobec wizerunku Polaków, ale nikt nie spodziewał się tego, jacy politycy znajdą się na celowniku stylisty.

Posłanki .Nowoczesnej nie miały nawet co liczyć na względy Jacykowa. Stylista określił ich stroje za wybitnie nieadekwatne do pracy w Sejmie. Katarzynie Lubnauer oberwało się za zbyt jaskrawą bluzkę i buty, a posłance Scheuring-Wielgus za wygląd "nieświeży i rockendrollowy". Lider .Nowoczesnej, Ryszard Petru, został natomiast określony jako "dobrze ubrany, ale... zbyt piłkarsko".

Janusz Korwin-Mikke został określony za człowieka bez stylu, który nadrabia krawatem, a Włodzimierz Czarzasty został określony jako "zbyt jaskrawy", który rozprasza. Na pozytywną ocenę nie zasłużył według Jacykowa także Marek Jakubiak z Kukiz'15, który, zdaniem stylisty, "robi sobie żarty".

O dziwo, jedyną osobą, która wzbudziła niemały zachwyt krytyka mody była... premier Beata Szydło. Jak twierdzi Jacyków, jest to kobieta doskonale ubrana, schludnie i adekwatnie do pełnionej roli. Noszone przez nią broszki "nie są arystokratyczne", a jej obcasy nie za wysokie. Taki ubiór Szydło ma być w kontraście do wizerunku poprzedniej premier, Ewy Kopacz, która zdaniem Jacykowa w okresie swojego urzędowania "kompletnie nie potrafiłą się ubrać".

Jacyków o wizerunku Beaty Szydło: "To jest absolutne mistrzost... Tomasz Jacyków w "Skandaliści" o wizerunku Beaty Szydło: "To jest absolutne mistrzostwo świata i arcydzieło", najbardziej masakruje... stroje pOsłanek Nowoczesnej! [DŁUŻSZA WERSJA o modzie w Sejmie] Posted by Zamykamy Stefana Niesiołowskiego w psychiatryku on Tuesday, 14 February 2017
pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News