Krzysztof Jackowski przwidział wyniki wyborów
screen youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Karol Zaborowski - 20 Kwietnia 2019

Jackowski miał wizję o wynikach wyborów w maju 2019. Nie wszystkim się spodoba

Krzysztof Jackowski swoimi ostatnimi wizjami dotyczącymi wyborów podzielił się ze wszystkimi. Wielu osobom to co powiedział nie spodoba się. Jasnowidz swoją wizją może wywołać nie lada burzę.

Krzysztof Jackowski w swoich wizjach zazwyczaj skupia się na poszukiwaniach ludzi, a także na przewidywaniu nadchodzących wydarzeń. Jasnowidz już niejednokrotnie przekazywał nam złe wieści dotyczące tego, co już niebawem ma się wydarzyć.

Teraz pokusił się o przewidzenie wyników nadchodzących wyborów zarówno do Parlamentu Europejskiego, jak i do polskiego Sejmu. To, co zobaczył, nie spodoba się wielu osobom.

Dorośli bili się z dziećmi o jajka niespodziankCo za wstyd. Dorośli bili się z dziećmi o jajka niespodziankiCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski zobaczył wyniki wyborów

Krzysztof Jackowski zasłynął dzięki swoim licznym współpracom z polską policją, kiedy udało mu się nie raz wskazać miejsce lokalizacji zaginionej osoby. Jednak nie oznacza to, że jasnowidz zajmuje się tylko takimi wróżbami. Dodatkowo interesuje się polityką, przez co w swoich wizjach stara się również przewidzieć wyniki nadchodzących wyborów.

Przede wszystkim Jackowski zaznaczył, że wybory będą nerwowe w ten sposób, że ich faktyczne wyniki będą dalekie od tego, co wynikać będzie z przeprowadzanych sondaży. Co więcej, zwycięstwo w wyborach do PE nie będzie oznaczało wygranych wyborów do Sejmu.

- Po pierwsze kojarzy mi się nerwówka. Wybory będą nierówne i trudno rozpoznawalne wynikami. Co mam na myśli? Otóż ja mam wrażenie, że sondaże będą dalekie od prawdy co do wyborów. Ja mam przeczucie, że wybory do Parlamentu Europejskiego nie będą podobne wynikami do późniejszych wyborów do Sejmu - mówił Jackowski.

Jasnowidz uważa, że w wyborach do PE Koalicja Europejska otrzyma dużą ilość głosów, ale nie uda im się przebić PiS. Mimo wszystko walka o miejsce w Brukseli będzie naprawdę wyrównana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

życzenia na wielkanocŻyczenia na Wielkanoc. Przygotowaliśmy te najpiękniejszeCzytaj dalej

- W wyborach do Parlamentu Europejskiego dużo głosów dostanie partia opozycyjna – Koalicja Europejska. Ja nie mówię, że oni przebiją PiS, ale te wyniki w moim odczuciu będą prawie się równały - dodaje.

Co więcej, jesienne wybory do Sejmu również mają zostać zdominowane przez obecną partię rządzącą, a jej zwycięstwo ma być jeszcze większe niż cztery lata temu.

- Uważam, że do parlamentu krajowego w dużej większości wejdzie PiS i to będzie zwycięstwo PiS-u większe niż w poprzednich wyborach. To będzie porażka tej koalicji opozycyjnej, inaczej to się będzie miało w wyborach do europarlamentu - stwierdził jasnowidz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki o tym wiedzą?
  2. Legendarny aktor TVP cierpi na straszną chorobę. To przez nią schudł aż 13 kg! Na świecie atakuje ona 400 milionów ludzi rocznie!
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  5. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów

olga bończykOlga Bończyk żaliła się na rodzinę Zbigniewa Wodeckiego. Sensacyjne szczegóły ich zażyłej relacjiCzytaj dalej

źródło: Najwyższy Czas

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News