Jackowski ma złe wieści. To lato będzie koszmarem

Jackowski ma złe wieści. To lato będzie koszmarem Źródło: Fot. YouTube

Każdy już zapewne z utęsknieniem czeka na lato. Wysokie temperatury, urlopy, wyjazdy turystyczne - to coś, na co czekają wszyscy. Szczególnie w Polsce, gdzie słońca jest tak mało, okres letni jest oczekiwany z wytęsknieniem. Tymczasem najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści.

O pogodę tego lata zapytany został Krzysztof Jackowski, jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Oczywiście w jego przepowiednie nie trzeba wierzyć. Jednak wiele osób zwraca uwagę na ich niezwykłą trafność. Czy i tym razem się nie pomylił?

Jackowski mówi, jakie będzie lato

Oczywiste jest, że wolimy, kiedy jest ciepło. Znaczna większość ludzi bardziej lubi wysokie temperatury, niż niskie. Nie jesteśmy jednak fanami upałów, zwłaszcza jeśli nie możemy z nich w pełni korzystać - nad wodą, przy grillu, z zimnym piwem w ręku. Tymczasem naturalne jest, że urlop może trwać tylko przez pewien, określony czas. Resztę lata większość Polaków musi spędzić w pracy. Tymczasem z wizji jasnowidza wynika, że letnia, upalna pogoda zacznie się jeszcze w czerwcu, a może nawet pod koniec maja. - W maju mogą zacząć się pierwsze upały. Ale prawdziwe lato rozpocznie się w czerwcu: będzie upalnie, parno i czasem deszczowo - mówi Krzysztof Jackowski.

Lato będzie koszmarne

Ta zapowiedź brzmi pięknie, jednak nie należy się przedwcześnie cieszyć. Wysokie temperatury będą wprawdzie częste, jednak równie często możemy spodziewać się burz, deszczów, a nawet wichur. Ta wizja nie brzmi już tak kusząco, a zwłaszcza dla rolników, dla których przewidywalna i w miarę stabilna pogoda jest niezwykle ważna. - Lato w tym roku będzie bardzo upalne, termometry często będą pokazywać powyżej 30 stopni Celsjusza. I choć taka pogoda będzie się utrzymywać od czerwca, a nawet końcówki maja, to niestety, upalne dni będą przerywane przez bardzo gwałtowne burze i ulewy. W tym roku musimy liczyć się z podtopieniami i silnymi wichurami - ostrzega jasnowidz. Dramatyczne burze i wichury przeplatane niezwykle wysokimi temperaturami, w których niemal nie da się wytrzymać nie brzmią zachęcająco. Ponadto na tak zmienną pogodę należy się przygotować. Osoby starsze powinny unikać upałów, zaś zbyt częste zmiany temperatur i ciśnienia mogą im jeszcze bardziej zaszkodzić. Najgorzej będą mieli rolnicy. Zbyt wysokie temperatury mogą oznaczać całkowite wysuszenie ich plonów, z kolei nawracające i powtarzające się burze - wręcz przeciwnie - ich przemoczenie i utratę. Wichury mogą z kolei kłaść całe łany zbóż, już nie mówiąc o połamanych drzewach i zerwanych dachach. Tak zmienna pogoda może być wyzwaniem dla każdego z nas. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Żona Zborowskiego szczerze o jego zdrowiu. Wszyscy czekali na te słowa
  2. III wojna światowa: 5 jasnowidzów, którzy przewidzieli...
  3. Słynny polski jasnowidz chciał się zabić. Wstrząsający list pożegnalny
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News