Przerażająca wizja Jackowskiego. Zbliża się wojna

Przerażająca wizja Jackowskiego. Zbliża się wojna Źródło: Fot. YouTube.com

Najpopularniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił mrożącą krew w żyłach wizję. Jeśli ziści się to, co mówi wróżbita, czekają nas przerażające wydarzenia.

Wróż ma w dorobku mnóstwo wizji, które się potwierdziły, co tylko potęguję trwogę wypływająca z najnowszej przepowiedni Jackowskiego.

Krzysztof Jackowski ma straszne przeczucie

Mam takie niepokojące przeczucie - już od dłuższego czasu chodzi to za mną - że niekoniecznie w Polsce, niekoniecznie w Europie, ale na świecie może zacząć coś się źle dziać, w sensie poważnym już. To poczucie miałem już, powiedzmy, w styczniu, że przełom kwietnia i maja może być niemiły, niekoniecznie fizycznie, bo może zacząć się coś dziać, że to będzie początek czegoś większego - zaczął budować napięcie jasnowidz. Dalsza część przepowiedni wzbudza trwogę. Te niepokoje, o których wspomina wróżbita mogą doprowadzić do wybuchu III wojny światowej. Jak argumentuje wróż taki konflikt jest możliwy, albowiem narasta konflikt w Syrii, który miałby być ogniskiem zapalnym wszczynającym globalny rozlew krwi. Konsekwencje byłyby ogromne, dlatego że po jednej stronie zestawiania jest potężna Rosja Władimira Putina, a po drugiej NATO.

Wszystko zmierza w kierunku wojny?

Jest to beczka prochu, obok której pali się już spory ogień. Przełom kwietnia i maja może być niemiły, niekoniecznie fizycznie, bo może zacząć się coś dziać, może to być początek czegoś większego - martwi się Krzysztof Jackowski. Proponowane linki:
  1. Krzysztof Jackowski ujawnia jako doszło do śmierci Piotra Kijanki
  2. Ujawniono największa tajemnicę Jackowskiego! Nie uwierzycie
  3. Było ostatnio o nim cicho. Jackowski powraca i nie ma dobrych informacji
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News