To najbardziej znany jasnowidz w Polsce, jego wizje i przepowiednie bardzo często się spełniają. Krzysztof Jackowski o smoleńsku ma wiele do powiedzenia, jego słowa szokują.

Katastrofa smoleńska – 8 lat politycznej burzy

Od 10 kwietnia 2010 roku w Polsce nieprzerwanie panuje burza polityczna wokół tragicznych w skutkach wydarzeń spod smoleńska, gdzie rozbił się prezydencki samolot z 96 osobami na pokładzie. Życie straciły wtedy najważniejsze osoby w państwie z parą prezydencką na czele.

ZOBACZ TAKŻE – Straszliwa wizja Jackowskiego! Wpływowa grupa ma ZABIĆ Kaczyńskiego

Teorie – zamach czy katastrofa?

Przez lata wokół wydarzeń w Smoleńsku pojawiła się niezliczona ilość teorii nt. tego się tam właściwie wydarzyło. W dojściu do prawdy nie pomagają z pewnością stosunki z Federacją Rosyjską, która wciąż jest w posiadaniu wraku prezydenckiej maszyny.

ZOBACZ TAKŻE – Nie wierzycie Jackowskiemu? Oto jego przepowiednie, które się spełniły

Najpopularniejszymi teoriami są ta o zamachu zorganizowanym przez tajne służby (polskie lub rosyjskie, albo przy współpracy), forsowana przez obóz Prawa i Sprawiedliwości. Drugą najpopularniejszą, do której skłaniają się przede wszystkim środowiska opozycyjne jest ta o błędach pilotów i naciskach samego prezydenta Kaczyńskiego, który zmusił kapitana do lądowania w złych warunkach.

Jackowski o smoleńsku

Najpopularniejszy w Polsce jasnowidz, Krzysztof Jackowski, również wypowiedział się w sprawie największej tragedii w historii polskiej polityki od dekad.

ZOBACZ TAKŻE – Przerażająca wizja jasnowidza. Oto co stanie się po śmierci Kaczyńskiego

Osobiście uważam, że dość dziwne rzeczy się działy. Mi logicznie nie chce się wierzyć w to, że to była ot taka katastrofa, że to były typowe błędy pilotów, dlatego, że nie mogę zrozumieć jednej rzeczy. Jeżeli mamy dwie siły: jedna w ruchu, druga stoi jako przeszkoda – mówię tu o skrzydle i mówię o brzozie. I skrzydło się złamało i brzoza się złamała. Mi to dziwnie wygląda – powiedział jasnowidz w rozmowie z se.pl

Jackowski zdradził również co się działo na chwilę przed rozbiciem się samolotu.

ZOBACZ TAKŻE – Czarna wizja znanego jasnowidza dla Polski. „To będzie atak z duża liczbą ofiar” (VIDEO)

Usiadłem do tej wizji i zobaczyłem coś takiego: siedzi facet, a pół przysypia, jest spokój, cisza w samolocie. Jest oparty o siedzenie i lekko przysypia, trzymając w ręku jakieś kartki. I raptem usłyszał jakiś zgrzyt, nagle jakiś zgrzyt i koniec. Nic się więcej nie działo. To stało się błyskawicznie, zgrzyt i koniec – powiedział Jackowski.

9 przerażających katastrof z udziałem ważnych polityków

Sztuczna mgła, bomba i sabotaż - popularne teorie spiskowe o Smoleńsku [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również