Jackowski nie ma wątpliwości. TWOJA Wielkanoc zamieni się w...

Jackowski nie ma wątpliwości. TWOJA Wielkanoc zamieni się w... Źródło: fot. youtube.com/Weekend FM

Najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski opowiedział o swoich wizjach nadchodzących świąt. Tegoroczna Wielkanoc zmieni się w coś nieoczekiwanego. Medium nie ma wątpliwości w sprawie tego, co czeka nas już za kilka dni.

Wielkanoc już za pasem. Wszyscy podróżni powinni zadbać o bilet na najbliższy weekend, a kierowcy zaplanować swoją trasę, by nie utknąć w żadnym korku. Dobre planowanie przyda się również wszystkim osobom organizującym rodzinne spotkania w swoich domach, gdyż gości zgodnie z tradycją należy dobrze nakarmić. Czas najważniejszego chrześcijańskiego święta jest również czasem wytężonej pracy policjantów z drogówki. Zarówno wyjazdy, jak i powroty obarczone są ogromną ilością wypadków i tragedii na naszych trasach. Warto także zapoznać się z prognozą pogody na najbliższe dni. Dla tych, którzy nie do końca wierzą meteorologów, Krzysztof Jackowski przygotował swoją własną prognozę.

Jackowski nie ma wątpliwości, jaka będzie Wielkanoc

W rozmowie z se.pl Krzysztof Jackowski ujawnił swoje wizje dotyczące pogody w ciągu najbliższych dni. Medium nie ma wątpliwości, że Twoja Wielkanoc będzie przypominała wiosnę z prawdziwego zdarzenia. - Ja nie jestem optymistą, jeśli chodzi o te Święta, moim zdaniem pogoda będzie umiarkowana. Temperatura może wynieść około 10 a 12, może miejscami 14 stopni - powiedział. Pomimo braku optymizmu samego jasnowidza trzeba powiedzieć, że kilkanaście stopni w porównaniu do ostatnich nawrotów siarczystego mrozu, jest niczym błogosławieństwo. To jednak nie koniec pozytywnych informacji od najsłynniejszego polskiego jasnowidza. Okres poświąteczny ma być bowiem jeszcze przyjemniejszy. - Natomiast tuż po świętach dość mocno się ociepli. Co prawda mogą się jeszcze zdarzać okresy, kiedy będzie dość chłodno, ale zima po świętach zdecydowanie odejdzie w zapomnienie - dodaje. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Magda Gessler tańczy z radości. Giertych szaleje, MEGA kontrowersje
  2. Bardzo kontrowersyjny żart Stuhra na gali. Katolicy wściekli jak nigdy
  3. ONI chleją najwięcej! Ale wstyd, to dlatego media takie są?
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}"> źródło: se.pl Następny artykuł