Jackowski chciał popełnić samobójstwo. Szokujące wyznanie

Jackowski chciał popełnić samobójstwo. Szokujące wyznanie

Krzysztof Jackowski to nazwisko, które od dłuższego czasu nie schodzi z ust Polaków. Jasnowidz niejednokrotnie pomógł policji w rozwiązaniu skomplikowanych spraw. W swojej prywatnej historii ma jednak wątki, które przerażają - kiedyś chciał popełnić samobójstwo.

Krzysztof Jackowski kojarzy się Polakom z trafnymi przepowiedniami. Nie raz pomógł policji w rozwiązaniu spraw, odnalezieniu zaginionych czy w uzyskaniu nowych poszlak. Niestety, jasnowidz nie ma za sobą jedynie pozytywnych przeżyć. Kiedyś jasnowidz był na skraju załamania nerwowego, które mogło skończyć się naprawdę tragicznie - był bowiem bliski popełnienia samobójstwa. To wszystko spowodowała presją, którą na Jackowskim wywierało otoczenie, w związku z jego szczególnym i niespotykanym darem.

Krzysztof Jackowski chciał popełnić samobójstwo

– Presja otoczenia bardzo mi przeszkadza. Po ataku „Gazety Wyborczej” miałem koszmarne dwa tygodnie, byłem bliski odebrania sobie życia. Na szczęście zabrakło impulsu, by wprowadzić to w czyn. Szybko porzuciłem ten pomysł – wyznał w najnowszej książce o swym życiu sam Jackowski. – Potem przez dwa tygodnie nie mogłem wykonywać wizji z jednej przyczyny. Otóż wydawało mi się, że każdy człowiek, który do mnie przyszedł, to ktoś „podstawiony” przez dziennikarzy. Bałem się, nie byłem w stanie pracować – dodał także jasnowidz. Teraz najwyraźniej nauczył się radzić sobie z tą presją. Pomógł policji m.in. w rozwiązaniu sprawy Ewy Tylman oraz zaginionych nastolatek z Tryńczy. Całe szczęście, że już nie poddaje się tak łatwo.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Kate urodziła! Znamy płeć dziecka
  2. ZDRADA w PO! Arłukowicz wystartuje na prezydenta z list… Kukiza
  3. Makabra! Słynny podróżnik zamordowany przez wieśniaków
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News