Jacek Wojciechowicz jest jednym z kandydatów na prezydenta Warszawy. Niestety jego kampania musiała zostać natychmiast przerwana. Wszystko przez poważne problemy rodzinne.

Jacek Wojciechowicz, według sondaży, do tej pory mógł liczyć na 5% poparcia, co zapewniło mu miejsce tuż za kandydatami PO i PiS. Niestety, w kluczowym momencie swojej kampanii polityk musiał ją natychmiastowo przerwać przez dramat, który miał miejsce w jego rodzinnym domu.

Ojciec kandydata na prezydenta Warszawy został znaleziony przez swoich sąsiadów poobijany i unieruchomiony. Jacek Wojciechowicz dowiedziawszy się o tym i natychmiast opuścił Warszawę, aby zaopiekować się swoim ojcem.

– Jacek jest w drodze lub właśnie dojechał do Raciborza. Musiał wyruszyć tam dziś wczesnym rankiem – informuje osoba ze sztabu Wojciechowicza.

Jacek Wojciechowicz przerwał kampanię

Ojciec polityka od śmierci swojej małżonki mieszka samotnie. Jego stan w tym momencie jest bardzo poważny i 87-latek wymaga ciągłej pomocy. Mężczyzna nie ma nikogo oprócz swojego syna, przez co Wojciechowicz był zmuszony do nagłego przerwania kampanii, aby zaopiekować się rannym ojcem, który sam sobie nie poradzi. Nie wiadomo jeszcze, jak długo ten stan rzeczy się utrzyma oraz czy Wojciechowicz powróci do wyścigu o stołek prezydenta stolicy.

Polityk właśnie dzisiaj miał prezentować liderów list wyborczych swojego komitetu. Niestety dramat rodzinny mu to uniemożliwił, a sama konferencja prasowa odbyła się bez niego. Jego oponenci bez wątpienia wykorzystają tę nieobecność i postarają się jak najbardziej zwiększyć swoją przewagę nad Wojciechowiczem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Duda popełnił ogromny błąd. Będzie miał kłopoty
  2. Cały internet śmieje się z Pawłowicz. Nawymyślała głupot jak nigdy
  3. RP: Odkryto pilnie strzeżoną tajemnicę PiS. Tak wygrają wybory

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Ku pamięci: Straciliśmy ich pod Smoleńskiem [ZDJĘCIA]

źródło: fakt.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.