Jacek Stachursky schudł tak, że fani są przerażeni. Niepokojący widok

Jacek Stachursky schudł tak, że fani są przerażeni. Niepokojący widok Źródło: Wikipedia Jacek Stachursky

Jacek Stachursky świętuje 25-lecie pracy artystycznej i z tej okazji pojawił się w studio Dzień Dobry TVN, podsumowując swój dorobek muzyczny. Fanów zaniepokoił wygląd gwiazdy. Muzyk schudł tak, że wygląda to bardziej niż niezdrowo. 

Jacek Stachursky w branży muzycznej jest od ćwierć wieku. Pojawił się ostatnio w Dzień Dobry TVN, aby uczcić ten jubileusz. Pierwsza płyta, którą nagrał Stachursky - "Taki jestem", powstała we współpracy z wytwórnią Laser Sound w 1994 roku. - 25 lat jestem w branży. Muzyka to całe moje życie. Jeżeli ktoś chce znaleźć odpowiedź na temat tego, co artystycznie drzemie w mojej duszy, to myślę, że utwory są tego najlepszym przykładem - powiedział wokalista.

Pytany przez prowadzącego program Andrzeja Sołtysika o to czy nadal żywi się energią słoneczną. - Wszyscy żywimy się energią i u mnie ma to przełożenie na muzykę - odpowiedział wymijająco Stachursky.

Jacek Stachursky zszokował swoim wyglądem

Wokalista twierdzi, że w ostatnich latach robi wszystko aby wyrażać się poprzez muzykę, a aktywność medialną ograniczył tylko do wysokich rangą wydarzeń. - Widać, że jest dobrze - stwierdziła Anna Kalczyńska, współprowadząca program DDTVN. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Na antenie programu, wokalista zaśpiewał utwór zespołu Dżem. Widzowie natychmiast spostrzegli zmianę w wyglądzie gwiazdy. Jest o na o tyle szokująca, że trudno rozpoznać go na ulicy. Fanów przeraża ta drastyczna metamorfoza. Kilka lat temu w jednym z wywiadów Stachursky wyznał, że jest na diecie. Ważący wówczas ponad 100 kilo artysta, musiał wziąć się za siebie. Wyznawał właśnie wtedy, że żywi się energią słoneczną. Teraz wygląda wyjątkowo niepokojąco. W magazynie Super Express artysta wyznał, że nakręcił film ze swoimi poczynaniami zmagając się z otyłością. Wspomniał także, że musi się kontrolować, gdyż szybko tyje i walczy z efektem jo - jo. - Chcę dojść do 69 kg. Redukcyjna dieta i ćwiczenia - tak mówił kilka lat temu Stachursky w SE. Fani Jacka Stachurskyego zaniepokoili się naprawdę poważnie, bowiem widać, że artysta w tym momencie jest wyjątkowo, niezdrowo wręcz szczupły. Wydaje się, że dalsza redukcja wagi jest nie tylko zbędna, ale wręcz niebezpieczna dla jego zdrowia. Jacek Stachursky aktualnie, fot. screenshot z portalu Pomponik
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  4. Ile zarabia kasjer w Lidlu? Sieć dała właśnie duże podwyżki
  5. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. „Jak zostałem wieśniakiem”
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Pomponik  
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News