Były mąż Gosi Rozenek po latach wyznał prawdę, nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił tajemnicę swojego ślubu

Były mąż Gosi Rozenek po latach wyznał prawdę, nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił tajemnicę swojego ślubu Źródło: Facebook Jacek Rozenek

Jacek Rozenek musi zmagać się z wieloma pytaniami na temat swoich byłych partnerek - między innymi Małgorzaty Rozenek-Majdan, o której ostatnio jest głośno ze względu na narodziny trzeciego syna. Mimo dociekliwości dziennikarzy dotychczas aktor wykazywał się dużym taktem i niechętnie zdradzał tajemnice alkowy. Teraz postanowił wyznać prawdę.

Jacek Rozenek ma za sobą bardzo trudny czas. Dojście do siebie po podwójnym udarze zajęło mu wiele tygodni. Niedawno wrócił jednak do życia zawodowego, co zaowocowało licznymi rozmowami z dziennikarzami. Regularnie pojawia się także na planie "Barw Szczęścia". Ostatnio, na kanapie jednej ze śniadaniówek, postanowił zdradzić tajemnicę swojego małżeństwa sprzed lat. Nie mógł dłużej milczeć.

Jacek Rozenek zdradził prawdę o swoim małżeństwie

Fani Jacka Rozenka wiedzą, że aktor nie ma szczęścia w miłości. Wszystkiego jego dotychczasowe związki kończyły się medialnie głośnymi rozstaniami. Jego pierwszą żoną była Katarzyna Litwiniak, która zmarła na nowotwór piersi w kwietniu bieżącego roku. Para doczekała się syna, Adriana. W 2003 roku stanął na ślubnym kobiercu ponownie, tym razem u boku Małgorzaty Rozenek-Majdan, z którą rozwiódł się po dziesięciu latach. Z tego małżeństwa aktor ma dwóch synów - Stanisława i Tadeusza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W mediach szerokim echem odbił się także jego związek ze znacznie młodszą Roxi Gąską. Jacek Rozenek i celebrytka byli ze sobą przez kilka miesięcy. Pojawili się nawet wspólnie na okładce jednego z polskich magazynów. Chociaż wszyscy czekali na termin ślubu, para nieoczekiwanie się rozstała. Według Gąski nadal żyją w zgodzie. Celebrytka opowiadała nawet o tym, że odwiedzała byłego partnera w szpitalu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe ognisko koronawirusa nad Bałtykiem. Sanepid pilnie ostrzega Polaków

2. Śmiertelny wypadek polskiego nurka. Zrozpaczona matka obserwowała wszystko z brzegu

Pomimo rozgłosu, aktor dotychczas szanował prywatność swoich byłych partnerek i wypowiadał się o nich z dużym szacunkiem. W tym kontekście szczególnie dziwi jego niedawna wypowiedź na temat pierwszego małżeństwa. Jacek Rozenek twierdzi, że matkę swojego najstarszego syna poślubił z przymusu, na skutek presji społecznej. Zdradził, że w czasie kiedy poślubił Katarzynę Litwiniak, był jeszcze bardzo młodym człowiekiem i wziął ślub, bo tak robili wszyscy w jego otoczeniu. Jesteście zaskoczeni jego tajemnicą?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dodaj musztardę do kotletów mielonych. Efekt cię mocno zaskoczy, rodzina od razu poprosi o dokładkę
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Polskę obiegła tragiczna informacja o przedwczesnej śmierci. Niestety, nie żyje Bogdan Dudko
  4. Kasia Kowalska nagle trafiła do szpitala. Dopiero po czasie wyjawiła wstrząsające szczegóły
  5. Były mąż Gosi Rozenek po latach wyznał prawdę, nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił tajemnicę swojego ślubu
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Pudelek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News