Niestety. Przełomowe informacje ws. stanu zdrowia Jacka Rozenka

Niestety. Przełomowe informacje ws. stanu zdrowia Jacka Rozenka Źródło: YouTube - Popkulturalny Egoista

Jacek Rozenek miał bardzo poważne problemy zdrowotne, o których dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu. Rokowania lekarzy były dobre, a aktor miał niebawem wyjść ze szpitala. Teraz jednak sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Jacek Rozenek kilka tygodni temu miał udar, a wiadomości o jego dramatycznej sytuacji obiegły Polskę w błyskawicznym tempie. Na szczęście okazało się, że sytuacja nie wygląda aż tak dramatycznie. Mężczyzna przebywa w szpitalu, jego stan nawet nieco się poprawił, a filmy, na których zwracająca się do fanów wywołały u Polaków optymizm. 

Okazuje się jednak, że może on być niestety przedwczesny. Poznaliśmy najnowsze wiadomości dotyczące stanu zdrowia znanego aktora. Okazuje się, że Jacek Rozenek wcale nie jest jeszcze tak blisko wyjścia ze szpitala i powrotu na plan filmowy, jak mogło się wydawać. 

Jacek Rozenek przeszedł udar

O udarze znanego aktora dowiedzieliśmy się przed kilkoma tygodniami. W internecie ukazały się zdjęcia ze szpitala w otoczeniu najbliższej rodziny. U jego boku pojawiła się nawet jego była żona Małgorzata Rozenek, która wraz z synami postanowiła wesprzeć swojego byłego ukochanego w trudnej sytuacji życiowej. Wówczas słyszeliśmy o katastrofalnej sytuacji.

Po kilku dniach ukazał się filmik, na którym mężczyzna zwracał się do swoich fanów, dziękując za głosy wsparcia i przekazując im, że już niedługo z pewnością wróci na plan, by pracować nad jednym z najbardziej znanych seriali, czyli Barwami szczęścia. Najnowsze informacje przekazują jednak, że może okazać się to niemożliwe. Stan zdrowia aktora nie jest tak dobry, jak mogło się wydawać.

Jacek Rozenek miał poważne problemy zdrowotne

- Widać duże postępy. Jacek stanął na nogi i zaczął chodzić. Dużo czyta i korzysta już z komputera. Jego lekarze mówią jednak, że nie wyjdzie prędko ze szpitala. Spędzi tam jeszcze kilka tygodni, a potem będzie przeniesiony do jakiegoś ośrodka rehabilitacyjnego - mówi znajomy aktora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Okazuje się więc, że powrót Rozenka do pracy wcale nie nadejdzie tak szybko, jak wszyscy przypuszczali. Były mąż Małgorzaty Rozenek przekonuje, że zobaczymy go jeszcze na ekranie, ale może się okazać, że fanom przyjdzie na to czekać jeszcze niestety długie miesiące. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  2. Zdębiejecie, jak zobaczycie PAŁAC, w którym mieszka Danuta Holecka! Takich luksusów nie ma nawet Marta Kaczyńska!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? "Dewojtylizuje kościół"
  4. Wszyscy znali ją jako babkę Kiepską. Zdjęcie aktorki z młodości odbiera mowę
  5. Setki tysięcy emerytów nie dostaną 1100 złotych. Rząd chciał to przemilczeć
  6. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Książę jest gejem?!

Źródło: naTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News