Do sieci trafiły nowe zdjęcia Jacka Rozenka po udarze. Zrobiła je jego znajoma

Do sieci trafiły nowe zdjęcia Jacka Rozenka po udarze. Zrobiła je jego znajoma Źródło: Telewizja Republika

Jacek Rozenek kilka miesięcy temu przeszedł udar mózgu. Od tego czasu aktor stara się jak może, aby wrócić do zdrowia i pełni sił. Jego znajoma z planu filmowego opublikowała najnowsze zdjęcia aktorka i przekazała wszystkim, jak przebiega rehabilitacja.

Jacek Rozenek w swojej walce o powrót do zdrowia może liczyć na wsparcie wiele osób. Zarówno jego bliscy, przyjaciele, a także fani, okazali mu całą masę pomocy, za którą aktor podziękował w jednym z filmików opublikowanych na swoich mediach społecznościowych. Jednak na temat jego stanu zdrowia w mediach pojawiło się wiele niepotwierdzonych informacji i doniesień. Z tego też względu przyjaciółka aktorka postanowiła się z nimi rozprawić raz na zawsze.

Nie ulega wątpliwości, że rehabilitacja po przejściu udaru jest bardzo ciężka i wymaga czasu. Na szczęście Jacek Rozenek może liczyć na pomoc ze strony pierwszorzędnych specjalistów, którzy robią co tylko w ich mocy, aby ich podopieczny niebawem mógł znowu występować przed kamerą.

Jacek Rozenek czuje się coraz lepiej

O stanie zdrowia Jacka Rozenka poinformowała wszystkich Adrianna Biedrzyńska, która wraz z nim występuje w serialu TVP "Barwy Szczęścia". Co więcej, aktorka jeszcze jakiś czas temu przebywała w tym samym ośrodku rehabilitacyjnym co Rozenek i zapewnia, że jest to najlepsze miejsce na świecie, do którego mógł trafić.

 - W związku z nierzetelnymi i niesprawdzonymi informacjami, jakie pojawiły się w wielu tabloidach i na portalach plotkarskich, co do pobytu Jacka Rozenka, informuję, iż Jacek Rozenek jest w najcudowniejszym ośrodku opieki i rehabilitacji w Gryficach. Piszę to za przyzwoleniem i na prośbę Jacka Rozenka. To tutaj mnie też stawiali na nogi lekarze, rehabilitanci, pielęgniarki, po pozbyciu się mojego intruza w mózgu. To dzięki pracy całego zespołu Leśnej Polany chodzę, biegam, tańczę po operacji kręgosłupa. Kiedy to część owego, zamieniono mi na tytan - czytamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biedrzyńska zapewnia również, że Rozenek z każdym dniem czuje się coraz lepiej, a jego stan uległ znacznej poprawie. Na załączonych do wpisu zdjęciach widać uśmiechniętego Jacka Rozenka, który poddaje się kolejnym zabiegom. Co więcej, wedle tego, co napisała Biedrzyńska, jej kolega z planu już niebawem może na niego wrócić, co bez wątpienia ucieszy wszystkich fanów tej produkcji.

- Tu właśnie opiekują się, leczą i rehabilitują Jacka Rozenka najwspanialsi fachowcy, jakich spotkałam. Jacek z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie, jest radosny, szczęśliwy i wkrótce wróci do pracy. Dziękujemy więc naszym kochanym przyjaciołom (...) za niezwykłe i niespotykane w dzisiejszych czasach serce ogromne i oddane. Wiem, że Jacula jest w najlepszym miejscu na świecie - dodaje aktorka.

Jacek Rozenek fot. facebook.com

Jacek Rozenek fot. facebook.com

Jacek Rozenek fot. facebook.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News