Jacek Rozenek zaskoczył byłą żonę
youtube/Wirtualna Polska/
Weronika Wasiak - 5 Stycznia 2020

Był w związku z Małgorzatą Rozenek 11 lat i wszystko się rozpadło. Ojciec jej dzieci właśnie zaskoczył wszystkich

Jacek Rozenek swoim zachowaniem zaskoczył wszystkich. Mimo rozpadu wieloletniego małżeństwa z Małgorzatą, teraz postanowił zrobić coś niebywałego, w co aż ciężko uwierzyć.

Jacek Rozenek dość regularnie wypowiada się na temat swojej drugiej byłej żony, którą jest nie kto inny jak doskonale znana każdemu "Perfekcyjna pani domu". Przez 11 lat tworzyli zgrane małżeństwo, czego owocem są dziś dwie pociechy. Z czasem jednak przestało się między nimi układać aż finalnie doszło do rozwodu. Teraz, gdy celebrytka spodziewa się kolejnego potomka ze swoim obecnym ukochanym, Jacek zrobił coś niebywałego.

Jacek Rozenek i jego relacje z byłą żoną

Jacek i Małgorzata Rozenek należą do niewielkiego dość grona nie tylko gwiazd, ale i zwykłych osób, które mimo rozstania potrafią żyć w zgodzie. Choć ich stosunki śmiało można określić jako wzorowe, co już niejednokrotnie udowodnili. Za każdym razem, gdy byli małżonkowie w wypowiadają się na swój temat z ich ust padają same pozytywne słowa.

ObrazekSpostrzegawczość i spryt są niezbędne, aby znaleźć na obrazku psa. Bez podpowiedzi udaje się tylko 3 osobom na 100Czytaj dalej

Wspólnie wychowują dwóch synów i w każdej sytuacji starają się być dla siebie wsparciem. Gdy wiosną minionego roku Jacek trafił w ciężkim stanie do szpitala, gwiazda TVN-u w sekundę zmieniła swoje plany, by móc trwać przy byłym mężu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Amputacja obu nógUżywała popularnego produktu do higieny dla pań. Musieli jej amputować obie nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Gwiazdor zaskoczył wszystkich

Nie jest tajemnicą, że Jacek Rozenek doskonale wiedział o staraniach Małgosi i Radosława o dziecko i to właśnie on jako jeden z pierwszych dowiedział się, że parze w końcu się to udało. Do zapłodnienia doszło metodą in vitro, dokładnie jak w przypadku dwóch poprzednich ciąż celebrytki.

Dzisiaj grzeje:

1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Aktor nie zwlekał ani chwili i gdy tylko usłyszał radosną nowinę, od razu złożył swojej byłej żonie najszczersze gratulacje. Trzeba przyznać, że niewielu ex-partnerów byłoby stać na chociażby taki gest. Tymczasem on cieszy się, że marzenie Małgosi w końcu się spełni i z prawdziwą dumą opowiada, że jego synowie są podekscytowani na rodzeństwo, które na świecie ma pojawić się już w czerwcu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Biszkopt z 3 składników zawsze wychodzi i nie opada. Smakuje jak słodka chmurka, palce lizać
  4. Podczas składania przysięgi małżeńskiej panna młoda nie wytrzymała. Zrobiła żenującą rzecz na oczach gości, wszystko się nagrało
  5. Przepiękne wspomnienie Zbigniewa Wodeckiego w The Voice Kids. Uczestnik poruszył jury do głębi

DzieciDzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesieniaCzytaj dalej

Źródło: pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News