Jacek Rozenek przekazał ważne informacje. Wiadomo, co zrobi ze swoim życiem po dwukrotnym udarze

Jacek Rozenek przekazał ważne informacje. Wiadomo, co zrobi ze swoim życiem po dwukrotnym udarze Źródło: instagram.com/rozenekjacek

Jacek Rozenek po przejściu dwukrotnego udaru chętnie udziela się w mediach. W związku z nowym rokiem zdradził, jakie ma plany i postanowienia. Powiedział bardzo ważne słowa.

Jacek Rozenek nie ma zamiaru wycofywać się z życia publicznego po tym, co mu się przytrafiło. Szczerze powiedział, jak się czuje i co planuje. Nie jest z nim jeszcze stuprocentowo dobrze.

"Już chyba nie mam ochoty żyć jak do tej pory"

Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan jest już w pełni sił. Po długiej rehabilitacji okazuje się, że Jacek Rozenek jest już w stanie stawiać czoła obowiązkom i pasjom, jednak nadal z tyłu głowy ma na uwadze zalecenia lekarzy. Z okazji nowego, 2020 roku, aktor opowiedział o swoich postanowieniach.

- Jedno już spełniłem, bo wróciłem do zawodu. A reszta? Mówiłem sobie, że jak z tego wyjdę, to będę żył, tak jak żyłem do tej pory. Ale już chyba nie mam ochoty żyć jak do tej pory - odparł dziennikarzom Super Expressu Jacek Rozenek.

Wszystko wskazuje więc na to, że nie ma przeciwwskazań do grania w teatrze i w serialach. Aktor zaznacza, że brakuje mu jeszcze 3-4 miesięcy rehabilitacji do pełnej sprawności prawej nogi i prawej ręki.

Jacek Rozenek jest otwarty na zmiany i nowości. Aktor ma za sobą ciężki rok

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarze dopytywali, czy coś się jednak zmieniło. Jacek Rozenek jest chętny zmian, czuje w sobie pewien zapał, ale nie wie od czego zacząć i co właściwie chce zmienić.

- Każda taka sytuacja zmienia życie, ale nie wiem jeszcze, co chciałbym zmienić w swoim życiu. Na pewno coś będę chciał. I widzę to po efektach pracy, którą wykonuję. Ludzie do mnie inaczej podchodzą, także do tego, co i w jaki sposób mówię. To jest też dobra wskazówka – być uważnym w stosunku do siebie i innych ludzi - opowiada aktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”
2. Najgorszy finał imprezy w polskim mieście. Nie żyje 39-latka, szybka akcja ratunkowa nie pomogła

Jacek Rozenek wyznał również, że w nowym roku będzie chciał zwrócić uwagę na to, co je. Ograniczyć chemię, GMO. Chciałby również, aby ludzie stali się bardziej świadomi "niewidocznych" chorób, takich, które nie dają objawów. Jacek Rozenek sam przyznał, że już pod koniec zeszłego roku jego organizm dawał oznaki, które mogły wskazywać na ryzyko udaru. Kiedy już doszło do najgorszego, nie wiedział co się z nim dzieje, nigdy w życiu nie pomyślałby, że może go to spotkać. Chciałby uświadomić innych i wyraża chęć zostania ambasadorem akcji społecznej traktującej o udarze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące, że nasza wątroba ma dosyć. Organ, który ma wpływ na cały organizm
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Różowy lateksowy motyl był tylko początkiem. Dopiero druga kreacja Maryli Rodowicz sprawia, że szczęki opadają
  4. Najgorszy początek Nowego Roku. Z samego rana pożar zebrał śmiertelne żniwo, koszmar w polskim mieście
  5. Mama wyprowadziła się z domu bez malutkiej córki. Dopiero po 10 latach przypomniała sobie, że ją zostawiła

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News