poniedziałek
Malwina Kossela - 24 Kwietnia 2018

Jacek Poniedziałek okrutnie zniszczony. Koniec jego kariery?

Na profilu w mediach społecznościowych bardzo docenianego aktora, pojawiło się coś, co nie mieści się w głowie jego fanom. Wygląda to tak, jakby Jacek Poniedziałek masturbował się publicznie!

Jacek Poniedziałek największą popularność zdobył w czasach, w których grał w M jak Miłość. Teraz jego kariera trochę przycichła, ale wciąż pozostał w pamięci swoich fanów. Czy to, co stało się teraz ostatecznie zakończy jego karierę? Jacek Poniedziałek jest okrutnie niszczony. Aktor twierdzi, że na jego konto na Instagramie włamał się hacker. Wygląda na to, że może to być prawdą, bowiem żadna osoba publiczna nie dopuściłaby do udostępnienia takich zdjęć.

Jacek Poniedziałek ofiarą hackera?

Najpierw na Insta Stories Poniedziałka pojawiło się jego nagie zdjęcie, na którym intymne miejsce aktora zasłoniono serduszkiem. Niedługo potem na Instagram wstawiono film, na którym widać jak ktoś się masturbuje. Tam intymne miejsce widoczne jest już zaskakująco dokładnie. - Moje konto zostało zhakowane. Padłem ofiarą przestępstwa. Ktoś mi robi straszną robotę, chce mi potwornie zaszkodzić. To ja jestem na zdjęciu, takich zdjęć wysłałem kiedyś komuś sporo. Nie wiem, kto chce mi zaszkodzić - skomentował sprawę aktor w rozmowie z portalem "naTemat".ZOBACZ TAKŻE:
  1. To najstraszniejszy dzień w historii? Zostało tylko kilka godzin
  2. Polska straci MILIARDY! Już za 3 lata
  3. Cały samolot w panice. Wypadło okno, byli krok od śmierci
10 "genialnych" przepisów UE, które rozbawią cię do łez [ZDJĘCIA]10 "genialnych" przepisów UE, które rozbawią cię do łez [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Michał Wiśniewski stracił fortunę12 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: lelum.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News