Jacek Polak nie żyje
Pikio.pl
Monika Majko - 9 Listopada 2020

Nie żyje Jacek Polak. Smutną wiadomość przekazał właśnie jego brat

Jacek Polak nie żyje, wyjątkowo smutne informacje obiegły krajowe media. O jego śmierci poinformował brat artysty, znane są przyczyny.

Jacek Polak odszedł w poniedziałek 9 listopada 2020 roku, o śmierci artysty poinformował brat, Grzegorz. Fani są zdruzgotani tragiczną wiadomością, która obiegła media, tego nikt się nie spodziewał. Ujawniono przyczynę nagłego odejścia gwiazdora.

Jacek Polak nie żyje, tragiczne wiadomości przekazał brat muzyka

Odszedł Jacek Polak, ceniony wokalista i gitarzysta, o jego zgonie poinformował brat, z który współtworzył rockowy zespół Mr. Pollack. Muzyk, znany pod pseudonimem "Paganinim Gitary", zmarł w poniedziałek 9 listopada 2020 roku.

- Z wielkim smutkiem zawiadamiam znajomych, muzyków, przyjaciół, że dziś o 13:40 Jacek, mój kochany brat, odszedł z naszego świata - napisał Grzegorz Polak na swoim profilu na Facebooku.

Nie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąNie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąCzytaj dalej

Fani artysty byli w szoku na wieść o nagłej śmierci muzyka. W żałobie pogrążyli się również przedstawiciele krajowej branży muzycznej. Jacka Polaka pożegnał we wzruszającym wpisie właściciel Bracia Studio, Adam Drath, który w swoim wpisie ujawnił również informację o przyczynie śmierci muzyka.

- Z jednym z braci nie będzie mi/nam dane się już spotkać. Dziś niestety szokująca, dramatyczna wiadomość - nie przeżył ataku wirusa. Absolutnie genialny gitarzysta, obaj z bratem serdeczni, ciepli i natychmiast po poznaniu zapadający w sercu.... Co za czasy, totalny smutek, tak nie powinno być Grzegorz, jestem z Tobą, rodziną. Dużo siły życzę - napisał Adam Drath.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Jacek Polak zmarł z powodu zakażenia koronawirusem

Wiadomości o śmierci gitarzysty przekazał także na Facebooku m.in. Grzegorz Skawiński z zespołu Kombi. Dla wielu osób informacja o zgonie artysty była ogromnym szokiem.

- Covid zabrał dziś Jacka Polaka nie mogę w to uwierzyć. Żegnaj Przyjacielu do zobaczenia po drugiej stronie. Spoczywaj w pokoju - napisał Grzegorz Skawiński.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

2. Właśnie podano termin. 12 listopada może spełnić się najgorsze dla wszystkich Polek i Polaków

3. Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

Wokalista i gitarzysta koncertował rozpoczynał swoją karierę pod skrzydłami ojca Justyny Steczkowskiej, który uczył go śpiewu w chórze. Razem z bratem Grzegorzem założył zespół rockowy Mr. Pollack, a w 1990 roku wydali swoją pierwszą płytę, która przyniosła im popularność nie tylko w kraju, ale również poza granicami Polski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Skandal. Kłusowniczka zabiła niespotykaną czarną żyrafę. Trofeum pochwaliła się w sieci
  3. Nie żyje wybitny polski trener. Miał za sobą również karierę polityczną
  4. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  5. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  6. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  7. Najlepiej poznane planety nie mogą być siedliskiem życia. Powód jest zadziwiający
  8. Joe Biden zawdzięcza wnukom więcej, niż mogłoby się wydawać. Najmłodsi w rodzinie opowiadają o relacji z dziadkiem
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News