B. ksiądz ujawnia! "Papież Franciszek otacza się gejami w sutannach"

B. ksiądz ujawnia! "Papież Franciszek otacza się gejami w sutannach"

Jacek Międlar od kilku lat konsekwentnie zdobywa popularność w internecie, wywołując wśród Polaków mieszane uczucia. Były duchowny zdecydował się właśnie na bardzo kontrowersyjne wyznanie, które może zadziwić niejednego katolika. W swoich wspomnieniach oraz refleksjach aktywista wyjawił zadziwiające informacje, których głównym bohaterem okazał się papież Franciszek.

Międlar przez długi czas nazywany był "kapłanem narodowców". Zanim bowiem zrzucił sutannę, odprawiał specjalne msze, w których udział brali członkowie organizacji skrajnie prawicowych.

Szokująca książka autorstwa Międlara podzieliła społeczeństwo

Ostatecznie działacz porzucił jednak duchowne życie i wydał autobiografię, opisując swoją skomplikowaną, niezwykle kontrowersyjną drogę. W książce Międlar stwierdził między innymi, że założył rodzinę, gdyż nie jest "homoseksualistą, który chowa swoją gejowską orientację pod płaszczykiem walki z homo-lobby w Kościele katolickim". Były ksiądz przypomniał także czasy swego pobytu w seminarium. Sposób, w jaki je opisał, dla wielu czytelników okazał się zaskakujący. - Jednego z seminarzystów doskonale pamiętam. Miał na imię Szymon i już na pierwszym roku studiów dałem mu niecenzuralną ksywkę 'pedał'. Okazało się, że Szymon i dwaj inni klerycy stworzyli homoseksualny tercet - czytamy w autobiografii Międlara.

Papież Franciszek w krytycznych oczach Międlara

- Populizm i zakłamanie watykańskich możnowładców sięga zenitu, a wojna z homoseksualnym lobby ogranicza się jedynie do słów, a papież Franciszek otacza się gejami w sutannach. Stopniowo jesteśmy przyzwyczajani do pederastii w Kościele, jak do czegoś absolutnie normalnego - napisał także były ksiądz, szokując chrześcijańską opinię publiczną.

ZOBACZ TAKŻE: Owsiak ma kłopoty, ogromna akcja policji. Internauci: to zemsta PiS-u

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński chce, by Macierewicz wyjechał z Polski! Sensacyjne doniesienia

ZOBACZ TAKŻE: Przyjaciółka ojca Kaczyńskich ujawnia! Szokujące słowa o prezesie PiS

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

fot. youtube.com/jacekmiedlar 10 SZOKUJĄCYCH sekretów Watykanu Wikimedia Commons Fot. YouTube
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News