Szef TVP wstępuje na ścieżkę wojenną ze swoją żoną. Chce odebrać kobiecie syna. 10-letni Olgierd od czasu narodzin pozostawał pod jej opieką.

Przed najmłodszym synem Jacka Kurskiego trudny okres. Jego ojciec złożył w sądzie wniosek o to, by to jemu przyznano opiekę nad dzieckiem. Do tej pory Kurski miał dzielić się ze swoją żoną obowiązkami rodzicielskimi po połowie.

W praktyce, jak informuje pani Monika, jej były mąż nie wywiązywał się z umowy. Kurska złożyła w gdańskim sądzie pozew o alimenty.

Szef TVP walczy o syna, bo chce ułożyć sobie życie ze swoją nową partnerką. Dla byłej dziennikarki telewizji państwowej, Joanny Klimek, stara się o stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego z poprzednią żoną.

Jeśli syn zostanie przy mnie, czyli naszej nowej rodzinie, nie będę oczekiwał od byłej żony żadnych alimentów – powiedział Kurski w rozmowie z „wPolityce.pl”.

Jak powołuje się na swojego informatora portal „Fakt.pl”, decyzja szefa TVP może być motywowana politycznie.

Kurski rozumie, że bycie rozwodnikiem, który zostawił matkę z dzieckiem to problem nie tylko dla niego, ale i partii, która nominowała go na prezesa TVP – mówi informator „Fakt.pl”.

źródło: Fakt.pl

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w

...

Zobacz również