Kurski nie zapomni tego Opola. Gwiazda ze sceny boleśnie go PONIŻYŁA

Kurski nie zapomni tego Opola. Gwiazda ze sceny boleśnie go PONIŻYŁA

Jacek Kurski stara się jak może być prezesem TVP w pełnym tego słowa znaczeniu. Ingeruje więc we wszystko, co wychodzi spod ręki Telewizji Polskiej. Zdecydowanie nie zapomni tegorocznego Opola, było kontrowersyjne pod wieloma względami, ale przede wszystkim, gwiazda ze sceny boleśnie poniżyła Kurskiego.

Tegoroczny 55. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu był kontrowersyjny pod wieloma względami. Internauci narzekali na słaby poziom muzyczny, Edyta Górniak spoliczkowała Donatana, a Sarsa nie mogła dokończyć swojej piosenki. Oliwy do ognia dolał Krzysztof Zalewski. Artysta ze sceny poniżył prezesa Kurskiego. Jacek Kurski na pewno złapał się za głowę, gdy to usłyszał. Wiele osób jest przekonanych, że więcej Krzysztofa Zalewskiego w Opolu nie zobaczymy, chyba, że w międzyczasie władze telewizji zmienią się na mniej rządowe.

Prezes TVP nie zapomni Opola

- Tutaj mamy taki klimat nieco patriotyczny, stulecie, i tak dalej. Więc chciałbym przypomnieć słowa wielkiego Polaka, patrioty, że warto być przyzwoitym. Pozdrawiamy wszystkich przyzwoitych ludzi! - powiedział ze sceny Krzysztof Zalewski. Piosenkarz zacytował w ten sposób znienawidzonego przez PiS Władysława Bartoszewskiego i jego kultowe już wśród zwolenników opozycji słowa: "Warto być przyzwoitym". Nikt nie wątpi, że to mocne uderzenie w nadawcę publicznego i niemałe poniżenie dla Jacka Kurskiego, który próbuje wdrażać w TVP wszelkie rozkazy z Nowogrodzkiej. - Krzysztofa Zalewskiego to już raczej drugi raz do Opola nie zaproszą. Szacunek. Chociaż jeden artysta nie bał się powiedzieć paru słów wbijających szpilę tym oszołomom. A i piosenka bardzo wymowna... - napisał jeden z internautów. - Właśnie jeden z wykonawców w Opolu nałożył na siebie bana w telewizji publicznej na 10 lat: "Chciałbym w tym miejscu przypomnieć słowa pewnego znanego i wielkiego Polaka, że >>warto być przyzwoitym<<". Zaorane - napisał ktoś inny. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Dramat Krzysztofa Jackowskiego. Serce jasnowidza nie wytrzymuje
  2. Czy Wojewódzki jest gejem? Szokująca wizja jasnowidza
  3. III wojna światowa: 5 jasnowidzów, którzy przewidzieli…
  4. Szokujące zmiany w „Pytanie na śniadanie”. To pierwszy taki przypadek od lat
  5. „To koniec Polsatu”. Gwiazda stacji przyłapana na tajnym spotkaniu, wszystko wyszło na jaw
Źródło: pomponik.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News