Jacek Kurski w wywiadzie skomentował opinie jakie pojawiły się pod jego adresem
Super Express YouTube.com
Agata Jaroszewska - 27 Lipca 2020

Jacek Kurski wziął drugi ślub kościelny. W końcu nie wytrzymał, przerwał milczenie

Jacek Kurski znalazł się ostatnio na językach wszystkich po tym, jak do mediów dotarły informacje, że wziął drugi ślub kościelny. Dopiero jednak teraz zdecydował się na skomentowanie całego szumu. Udzielił wywiadu, w którym w wymowny sposób ocenia słowa, jakie padły pod jego adresem.

Jacek Kurski jest postacią mocno kontrowersyjną. Wiele osób było oburzonych, gdy po raz pierwszy polityk stanął na czele TVP. Obawiano się, że obarczony sejmowymi koneksjami poseł w negatywny sposób wpłynie na treści prezentowane przez media publiczne. Ostatnio jednak to nie jego praca, a życie osobiste stało się głównym powodem rozmów wszystkich Polaków. Postanowił odnieść się do słów kierowanych pod jego adresem.

YouTubeSmutne, uwielbiana gwiazda TVP odeszła. Stacja właśnie podjęła decyzjęCzytaj dalej

Jacek Kurski po raz kolejny wziął ślub

Jacek Kurski niedawno znów stanął na ślubnym kobiercu i nie wzbudziłoby to tak ogromnego zainteresowania, gdyby nie fakt, że prezes TVP po raz drugi składał obietnicę miłości aż po grób przed obliczem Boga. Chociaż jego wybranka była już jego żoną w świetle prawa cywilnego, to do pełni szczęścia brakowało im błogosławieństwa w świątyni.

Poprzednia ceremonia również szeroko komentowana była w mediach, a relację z tego wydarzenia można do tej pory oglądać m.in. na YouTubie "Super Expressu", gdzie uwieczniona została składana przez zakochanych w USC w Sulejówku przysięga małżeńska. Po ostatnim ślubie jednak Jacek Kurski stał się tematem numer jeden, wiele osób krytykowało jego zachowanie wskazując, że stoi w sprzeczności z wyznawaną przez niego wiarą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wakacje to czas relaksuNajgorsze wakacyjne zwyczaje Polaków. Numer pięć przyprawia o ciarki na plecachCzytaj dalej

Zdecydował się odpowiedzieć na te zarzuty

- Ludzie, którzy hejtują mój ślub w mediach społecznościowych i nie tylko tam, zachowują się tak, jakby nie mieli swojego własnego życia. [...] Po prostu zazdroszczą. To jęk zawiści - w surowy sposób ocenił zachowanie negatywnie wypowiadających się na temat ceremonii Jacek Kurski. Fragmenty tej rozmowy cytowane są przez tygodnik Wprost. Jednocześnie prezes TVP zaznaczył, że procedury mające ostatecznie doprowadzić zakochanych przed ślubny ołtarz rozpoczęły się już w 2016 roku. Jacek Kurski zdradził także, iż miejsce ceremonii nie było przypadkowe.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk

2. Ogromna zmiana dla wszystkich posiadaczy samochodów. Sejm podjął ostateczną decyzję

3. Kobieta uskarżała się na silny ból brzucha. W czasie operacji lekarzy wryło w ziemię

Ta decyzja od dawna była podjęta

- Bardzo chcieliśmy wziąć ślub w świątyni, która nie jest przypadkowa. I takie są Łagiewniki. Bo już trzy lata temu odkryliśmy dla siebie fenomen koronki do Miłosierdzia Bożego, od wielu miesięcy staramy się odmawiać wspólnie tę modlitwę w ciągu dnia - powiedział w wywiadzie udzielonym dla "Sieci".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co się stało? Podczas występu Martyniuka nagle na scenę wbiegła Edyta Górniak, ludziom opadły szczęki
  2. Adam Małysz czuje się skrzywdzony przez kibiców. Szczera wypowiedź mistrza
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. BiznesAlert: Pensje do obniżki o 30%, likwidacja czternastki na 3 lata. Resort szykuje plan ogromnych zmian
  8. Ogromna rewolucja w Aldim. Właśnie potwierdzili, ostateczne pożegnanie już wkrótce
  9. Z ostatniej chwili: Nie żyje Kinga Domańska

Sekrety LewandowskichRobert i Anna Lewandowscy zdradzili swoje najbardziej intymne sekrety. Niektóre z nich powalająCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News