Skandal po kolejnym ślubie kościelnym Kurskiego. Opublikowano ostre oświadczenie

Skandal po kolejnym ślubie kościelnym Kurskiego. Opublikowano ostre oświadczenie Źródło: PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News

Jacek Kurski stanął dziś na ślubnym kobiercu, a w sieci pojawiło się ostre oświadczenie. Czy szykuje się kolejny skandal po ponownym ślubie kościelnym doradcy zarządu TVP?

Jacek Kurski wziął dziś drugi ślub kościelny. Na wiadomość o decyzji o unieważnieniu poprzedniego małżeństwa pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. Teraz w sieci zamieszczone zostało oświadczenie, padają w nim wyjątkowo ostre słowa. 

Jacek Kurski ponownie na ślubnym kobiercu

Dziś o godzinie 16:00 Jacek Kurski i Joanna pojawili się w sanktuarium w Łagiewnikach, gdzie odbyła się skromna ceremonia. Zgodnie z doniesieniami, które pojawiały się w ostatnich tygodniach w mediach ślub Kurskiego miał być wyjątkowo skromny i zorganizowany dla najbliższej rodziny i przyjaciół. 

Dla Jacka Kurskiego ślub z Joanną jest drugim ślubem kościelnym. Doradca zarządu TVP zyskał unieważnienie poprzedniego ślubu zawartego z Martą Kurską, z którą tworzyli małżeństwo przez 24 lata. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Opublikowano oświadczenie w sprawie ślubu Kurskiego 

Informacja o ponownym ślubie kościelnym Jacka Kurskiego nie wszystkim przypadła do gustu. W mediach społecznościowych pojawiło się ostre oświadczenie redaktora i rzecznika prasowego konserwatywnego Klubu Jagiellońskiego, Bartosza Brzyskiego. 

- Jako katolik i słoikowy krakus czuję od wczoraj autentyczne zgorszenie. Po pierwsze, unieważnieniem ślubu ojca trójki dzieci, po wieloletnim małżeństwie. Wreszcie odprawianiem z celebrą nowego ślubu w najważniejszym sanktuarium w regionie. Przepraszam, ja wysiadam - napisał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: zatrzymano ważnego polityka. Usłyszał poważne zarzuty

2. Adam Małysz wyznał całą prawdę. Opowiedział, jak przebiegała u niego choroba

Pod wpisem znalazło się wiele komentarzy internautów, którym nie spodobała się decyzja podjęta przez biskupa o możliwości wzięcia ponownego ślubu kościelnego przez Kurskiego. Jedną z osób, które odniosły się do słów Brzyskiego, jest jego kolega z Klubu Jagielońskiego, który napisał "Transakcja na linii Jędraszewski–Kurski. Nawiązanie do starych kościelnych zwyczajów". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na jaw wyszło, co obraziło Justynę Żyłę. Piotr nie wytrzymał, straszy ją policją
  2. Smutek Katarzyny Dowbor. Dziennikarka zamartwia się o córkę, każda matka ją zrozumie
  3. Ujawniono prawdę o pierwszej żonie Kurskiego. Wiele osób dowiedziało się dopiero po rozwodzie
  4. 700 polskich dzieci w niebezpieczeństwie. Napłynęła niepokojąca wiadomość, liczy się każda godzina
  5. Wiadomość najwyższej wagi z Ministerstwa Zdrowia. Polacy muszą zrobić jedną rzecz, inaczej mogą słono zapłacić
  6. Wyszło na jaw, co żona Jacka Kurskiego zrobiła tuż przed ceremonią. Cała Polska już wie

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News