Wszystko kilka dni po wyborach, nikt się nie spodziewał. Media przekazały wprawiające w osłupienie wieści o Jacku Kurskim

Wszystko kilka dni po wyborach, nikt się nie spodziewał. Media przekazały wprawiające w osłupienie wieści o Jacku Kurskim Źródło: Andrzej Iwanczuk REPORTER

Jacek Kurski już dawno zaplanował swoje działania, jak donoszą krajowe media, polityk w końcu dopełnił ostatecznych formalności. Tuż po wyborach prezydenckich przekazano zaskakujące informacje o byłym prezesie Telewizji Polskiej.

Jacek Kurski to były prezes TVP oraz dziennikarz i polityk działający z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość. Tuż po wyborach prezydenckich media obiegły zaskakujące o nim informacje. Mężczyzna miał wszystko zaplanować już dawno temu.

Jacek Kurski trzymał to w tajemnicy, w końcu wszystko wyszło na jaw

Jak donoszą dziennikarze portalu Fakt 24, były prezes Telewizji Polskiej już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Polityk Prawa i Sprawiedliwości w 2018 roku poślubił swoją ukochaną, Joannę Klimek, jednak para miała do tej pory tylko ślub cywilny, który odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku. Oboje byli już wcześniej w związkach małżeńskich, co uniemożliwiło im przysięgę przed Bogiem. Teraz jednak wszystko się zmieniło.

– Jacek mówi o Joannie, że to miłość jego życia. Fakt, że nie przysięgał jej przed Bogiem, nie dawał mu spokoju – przekazał dziennikarzom anonimowy znajomy pary.

Jacek Kurski planuje ślub kościelny ze swoją drugą żoną, Joanną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Podobno Jacek Kurski przez dwa lata starał się dopełnić wszelkich forma, by móc przysiąc swojej żonie wieczną miłość również w kościele. Jak donoszą media, udało mu się załatwić tę sprawę i para już 18 lipca 2020 roku ma powędrować do ołtarza w Sanktuarium w Łagiewnikach.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ale nic więcej nie powiem. To dla nas niezwykle ważne. Ale to prywatna sprawa – skomentowała pytania dziennikarzu Joanna Kurska.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski właśnie ogłosił. Wiemy, co dalej z obowiązkiem noszenia maseczek

2. Chcą znaleźć w Polsce azyl. Uciekli wraz z chorym na autyzm synem

Joanna Kurska to dziennikarka, która pracowała w mediach od początku swojej kariery zawodowej. Wiele lat spędziła w stacji Polsat, później przeniosła się do Telewizji Polskiej. Na początku 2016 roku została wiceszefową biura koordynacji programowej TVP, a niedługo później dyrektorem stacji. Gdy w 2016 roku związała się z byłym prezesem TVP, odeszła z pracy w telewizji publicznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert Lewandowski wyda grube miliony w Polsce. Kiedy dowiedzieliśmy się na co, opadła nam szczęka
  2. Wygląd kuchni w domu Michała Szpaka jest nieprawdopodobny. Nie chce się wierzyć
  3. Nie żyje już ponad 100 osób, liczba ofiar może się zwiększyć. Niepokojące wiadomości z naszego kraju
  4. Bardzo niebezpieczny wieczór. IMGW ostrzega, lepiej uważać na siebie i bliskich
  5. Wyciekł screen rozmowy. Justyna Żyła zdruzgotana, Piotr zapadnie się pod ziemię?
  6. We wrześniu uczniów czekają ogromne zmiany. Resort edukacji wydał rozporządzenie

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News