Nie żyje kultowy polski dziennikarz. Zmarł nagle

Nie żyje kultowy polski dziennikarz. Zmarł nagle Źródło:

Jacek Hałasik był legendą poznańskiego radia, z którym był związany od wielu lat. Teraz po jego nagłym odejściu jego rodzina, jak i słuchacze pogrążyli się w żałobie. Wszyscy mieszkańcy Poznania znali jego głos, którego już nie będzie nam dane usłyszeć.

Jacek Hałasik swoją karierę zaczynał od bardzo niepozornego zajęcia, ponieważ początkowo był technikiem w Radiu Poznań. Szybko jednak rozpoczął pracę już na antenie. Wszystkim znany był przede wszystkim z nienagannych manier oraz cudownej polszczyzny. W radiu prowadził również konkursy gwary poznańskiej, którą władał bez problemu. Teraz jego najbliżsi, jak i słuchacze oraz współpracownicy pogrążeni są w potwornej żałobie. Bez niego radio już nigdy nie będzie takie samo.

Nie żyje legenda radia Jacek Hałasik

Hałasik miał wiele pasji, pierwszą z nich był sport. Był wiernym kibicem Kolejarza oraz Reala Madryt. Historię tego pierwszego znał na pamięć. Jego drugą miłością była gwara, która biegle się posługiwał, oraz przeprowadzał podczas swoich audycji konkursy gwarowe. Ostatnią pasją Hałasika była historia, w szczególności Poznania. Posiadał wiele książek historycznych, które bez wątpienia przeczytał, oraz przyswoił z nich masę informacji. Dodatkowo wiele osób może go znać z wycieczek po budynku Radia Poznań, ponieważ oprowadzał po nich grupy wycieczkowe. - Nagła śmierć Jacka Hałasika to dla mnie wielki szok. On potrafił mówić i językiem gwarowym, i literackim - mówi dziennikarka Radia Poznań Grażyna Wrońska. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Życie Michała Szpaka zmieni się całkowicie. Szokujące wyznanie: „Może to dziwnie zabrzmi ale…”
  2. Kinga Rusin dostanie szału. Media ujawniły jej sekret
  3. Gwiazda „Na dobre i na złe” błaga o modlitwę. Jest bardzo źle
źródło: radiopoznan.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News