Gwiazdor TVP wziął ślub z mężczyzną! Fanom opadły szczęki

Gwiazdor TVP wziął ślub z mężczyzną! Fanom opadły szczęki

TVP nawiązało przed laty współpracę z Jackiem Dehnelem, będącym jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich pisarzy. Artysta nie ukrywa, że jest osobą homoseksualną, przez co chętnie włącza się w walkę o prawa mniejszości seksualnych. Ku ogromnemu zaskoczeniu fanów, literat ogłosił właśnie, że udało mu się wreszcie poślubić ukochanego.

Jacek Dehnel urodził się 1 maja 1980 roku w Gdańsku. Artysta jest człowiekiem wielu talentów - pisze, maluje oraz pracuje jako tłumacz i publicysta. W latach 2006-2009 współprowadził także na antenie Telewizji Polskiej popularny program "ŁOSssKOT", który cieszył się dużym zainteresowaniem fanów.

Były prezenter TVP i ceniony pisarz zdecydował się poślubić swego ukochanego

Literat otwarcie wypowiada się na temat swej homoseksualnej orientacji i nie ukrywa, że od wielu lat żyje w stałym związku z Piotrem Tarczyńskim. Para nieoczekiwanie poinformowała właśnie o swym ślubie, który musiała oczywiście zawrzeć poza granicami Polski. Dehnel nie oszczędził więc w tym kontekście krajowych polityków, którzy nie chcą wciąż zgodzić się na legalizację związków partnerskich ani małżeństw jednopłciowych. - Wczoraj, 8 listopada 2018 roku, w piętnastą rocznicę naszego związku, wzięliśmy ślub w londyńskim ratuszu Wandsworth. Słońce zaszło, a potem wstało, niebo nie runęło nam na głowy - i najpewniej nie ucierpiało na tym dobro polskiej rodziny - napisał na swym koncie na Instagramie pisarz. - Jedyna różnica polega na tym, że jesteśmy teraz husband and husband. I choć w Polsce to niczego prawnie nie zmienia, skorzystanie z fundamentalnych praw człowieka było miłe, a nawet wzruszające - dodał także zgryźliwie wobec krajowych działaczy politycznych artysta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak polska opinia publiczna zareagowała na ślub Jacka Dehnela i Piotra Tarczyńskiego? Fani są zachwyceni

Jacek Dehnel zdecydował się także pokazać wiernym fanom kilka zdjęć z ważnej dla siebie uroczystości, na których zobaczyć mogli pisarza oraz jego męża. Pod postem na portalu społecznościowym bardzo szybko pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy oraz dobrych życzeń. Nie da się jednak ukryć, że fani byli mocno zaskoczeni tą ceremonią. "Nie spodziewałam się tego, aż mi opadła szczęka! Gratuluję z całego serca!"; "Bardzo się cieszę!!!! Gratulacje pięknej parze. Ściskam mocno!!!"; "Zdrowie Młodej Pary! I stu lat sielanki, bez gromów z jasnego nieba!"; "Gratulacje! Wszystkiego najlepszego na "nowej" drodze życia!"; "Szczere gratulacje! Żyjcie długo razem w zgodzie i niezgodzie, w szczęściu i znoju, w smutku i radości" - pisali zachwyceni wpisem Dehnela fani. TVP Fot. Instagram/Jacek Dehnel TVP Fot. Instagram/Jacek Dehnel TVP Fot. Instagram/Jacek Dehnel TVP Fot. Instagram/Jacek DehnelZOBACZ TAKŻE:
  1. Ogromna wpadka ikony Polsatu NA WIZJI! Cały internet się śmieje
  2. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
  3. Gwiazdor DDTVN o koleżance po fachu. Internauci: „Obrzydliwe przekroczenie granic”
  4. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  5. Gwiazda TVP znów została całkiem sama. „Historie miłosne kończą się bardzo różnie”
Następny artykuł