braciak
screen TVN Series
Bartłomiej Chudy - 4 Grudnia 2018

Jacek Braciak wreszcie to zrobił! BRAWO

Jacek Braciak jest dziś jednym z bardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Jak tylko może strzeże wrot do swojej prywatności. Na media kolorowe nie ma jednak siły. Dzisiejsze tabloidy dowodzą, że w życiu aktora dokonał się ważny przełom.

Jacek Braciak znany jest z udziału w wielu filmach, zwłaszcza u Wojciecha Smarzowskiego ("Kler", "Wołyń", czy "Pod mocnym Aniołem"). Braciaka mogliśmy oglądać też w spokojniejszych wcieleniach w serialach, jak choćby "Brzyduli" czy "Rodzince.pl". Spełnia się też jako aktor teatralny i dubbingowy.

Jacek Braciak - przełom w życiu aktora

Przed miesiącem pisaliśmy o sporej zmianie w życiu aktora. Braciak miał związać się z Agatą Buzek, córką byłego premiera Polski, a z zawodu... aktorką. Para nie potwierdzała doniesień, ale i im nie zaprzeczała. Taki stan rzeczy jedynie prowokował paparazzich, którzy tylko czekali na "ustrzelenie" parze zdjęć, które potwierdzałyby forsowane tezy o związku. Córkę premiera i aktora łączy nie tylko uczucie, ale i bolesne doświadczenia wcześniejszych związków. Braciak i Buzek są po nieudanych małżeństwach. W tym roku mocno przeżywała rozstanie z mężem Agata Buzek. Rozwód miał odbyć się w ciszy, bez kamer i szumu tabloidów. – Rozstanie w blasku fleszy nie byłoby w ich stylu. Ten ich ślub miał być jeden na całe życie. To była wspólna decyzja. Nie umieli już dłużej żyć pod jednym dachem – mówił mediom informator z kręgu Agaty Buzek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Tamara Arciuch z mężemZnani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Pudelek.pl i inne portale informują z kolei, że oboje partnerzy znaleźli w sobie oparcie i zrozumienie. Patrząc przez pryzmat branży są dla siebie bratnimi duszami. Braciak i Buzek po wstępnej fazie zauroczenia zdecydowali się na wspólne zamieszkanie! Na bazie tabloidów wnioskujemy, że para mieszka dziś na Saskiej Kępie w Warszawie. Z relacji "Super Expressu" wynika, że jest widywana często na spacerach w pobliskim parku. Media wciąż czekają na oficjalne potwierdzenie relacji aktorów. A być może na kolejne, istotne deklaracje partnerów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ukryte przekazy w filmie „Kler”. Trudno je dostrzec
  2. Gwiazdor Rodzinka.pl związał się z… zamężną córką b. premiera! Na salonach zawrzało
  3. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Michał Wiśniewski opublikował bardzo osobiste zdjęcie. Trudno uwierzyć, że się na to zdecydował
julia_scorupco1Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!Czytaj dalej
źródła: pudelek.pl, Se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News