Jacek Braciak gwiazdor polskich seriali dorobił się gigantycznego majątku. Ma też 3 córki z dwoma kobietami

Jacek Braciak gwiazdor polskich seriali dorobił się gigantycznego majątku. Ma też 3 córki z dwoma kobietami Źródło: youtube.com/Onet News

Jacek Braciak długo pracował na swój sukces, jednak wysiłek w końcu się opłacił. Teraz może skupić się na innych ważnych rzeczach, takich jak pielęgnacja nowego związku. Taka radość z życia marzy się każdemu.

Jacek Braciak znany jest przede wszystkim z roli w serialu "Rodzinka.pl". Postać sympatycznego barat Ludwika pozwoliła mu zaprezentować swój talent przed widzami TVP. Dziś jest bardzo popularny i może wybierać swoje role, jednak nie zawsze tak było. Mało kto wie o trudnej przeszłości aktora. 

Jacek Braciak długo pracował na swój sukces. Dziś w końcu może odetchnąć

Niewiele osób pamięta początki kariery aktora. On sam wspomina ten czas jak bardzo trudny w swoim życiu. Był skoncentrowany przede wszystkim na zarabianiu pieniędzy, aby utrzymać ówczesną żonę, Ilonę, i ich dwie córki Zosię oraz Jadwigę, dziś już dorosłe kobiety. Kolejne dziecko z jego związku z Mają Hirsch to córka, Marysia.

Aktor musiał wstawać o świcie, by zdążyć na plan filmowy, a potem oczekiwał na telefon z propozycją. Przyjmował każdą propozycję, nawet taką, jaka mu się nie podobała. Nie miał innego wyjścia, jeśli chciał zarabiać na życie.

Dziś to już tylko przykre wspomnienie. Ciężka praca doprowadziła go na szczyt kariery, pojawiły się także propozycje udziału w reklamach, które z kolei zasiliły jego budżet. Jacek Braciak zaczął budować dom i w końcu może grać tylko tam, gdzie chce. To nie koniec dobrych wiadomości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor osiągnął zawodowy sukces. Teraz skupia się na innych ważnych aspektach

Stabilizacja zawodowa pozwoliła gwieździe TVP skupić się na budowaniu szczęśliwego związku z poznaną kilka miesięcy temu Agatą Buzek. Teraz, gdy nie musi całych dni spędzać na planie i martwić się o przyszłość, Jacek Braciak w końcu może zadbać o swoje relacje z wybranką.

- Inne rzeczy zaczęły mnie interesować, samo życie. Jak od niego nie uciekać, jak ułożyć, by było znośne - wyznał.

W życiu artysty przyszła w końcu pora na miłość i czerpanie radości z życia. Jak sam przyznaje, w końcu ma czas oraz możliwości, aby to zrobić. Na spokój musiał długo czekać, teraz chce go w pełni wykorzystać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak zakochany! Gwiazdor pierwszy raz: „To był właśnie ten strzał!”
  2. Edyta Górniak ścięła włosy! Wygląda jak 20 lat temu, na początku kariery
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News