Jacek Borkowski, choć należy do aktorów „starej daty”, będzie musiał przyzwyczaić się do zaglądających w jego prywatne życie fotoreporterów. To wszystko za sprawą związku z urodziwą Pauliną Koziejowską, dziennikarką Nowa TV. Para niedawno się poznała, a już planuje ślub!

Jacek Borkowski szykuje się do czwartego małżeństwa. Aktor kojarzony jest przede wszystkim ze znanego wielu Polakom serialu „Klan„, gdzie występuje od 1997 roku! W kultowej już produkcji TVP wciela się w postać psychologa Piotra Rafalskiego.

W jego prywatnym życiu różnie się wiodło. Trzeba jednak przyznać, że chyba nigdy nie był tak na „świeczniku” jak w ostatnim czasie. Stało się tak po tym, jak związał się z piękną dziennikarką stacji Nowa TV, Pauliną Koziejowską.

Jak wskazuje jastrzabpost.com para miała poznać się we wrześniu tego roku na pokazie kolekcji Paprocki&Brzozowski. W mediach plotkarskich zahuczało. Wszystko za sprawą ponad 23 lat różnicy między partnerami.

Będzie ślub choć dopiero co się poznali!

Media skrzętnie odnotowują nowe relacje w rodzimym show-biznesie. Nie inaczej jest w przypadku Jacka Borkowskiego i Pauliny Koziejowskiej. Parze jeszcze nie stuknął miesiąc związku, a już cała Polska dowiedziała się, że aktor i dziennikarka zamierzają się pobrać!

Sami zainteresowani potwierdzili te zamiary w rozmowie z „Faktem”. Aktywny na Facebooku Borkowski jedynie potwierdził niepotwierdzone wcześniej spekulacje tabloidów.

Poezja dla przyszłej żony. Jacek Borkowski zakochany

Od kilku dni publikuje na Facebooku wiersze oznaczając przy nich profil swojej ukochanej.

„Nie wygłaszaj wielkich słów Dziewczyno
Gdy cię nagle zetnie z nóg
jak wino
Gdy się o miłości potkniesz próg ,
upadniesz”

– tej treści poezję zadedykował ukochanej dziś.

Media plotkarskie już wypytują o datę ślubu. Aktor znany z Telewizji Polskiej mówi, że konkretnej daty nie może podać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Związki nieformalne: Te sławy żyją bez ślubu [ZDJĘCIA]

– Ale wszystko idzie dobrze, więc zapewne stanie się to niedługo. Jestem szaleńczo zakochany. Choć mamy jesień, to u mnie w życiu piękna wiosna – czytamy w jednym z portali plotkarskich.

Samej relacji nie mają nic przeciwko dzieci Borkowskiego. Aktor jest szczęśliwy, że świetnie dogadują się z Pauliną. Koziejowska, dzieci partnera nazywa „cudownymi”. Prezenterka Nowa TV będzie czwartą żoną Jacka Borkowskiego.

– Pięknie się wysławia i jest wspaniałym, niezwykle ciepłym człowiekiem. Nie obchodzi mnie, co inni o nim mówią – opowiadała z kolei o aktorze w rozmowie z „Twoje Imperium” Koziejowska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@jacek.borkowski.54 dziękuję Ci, że jesteś ❤️ #love #power #together #my #❤️ #kiss #couple #happy

Post udostępniony przez Paulina Koziejowska Official ? (@paulina_koziejowska)

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Dzieci Borkowskiego mają już dosyć. Dorośli zgotowali im piekło
    2. Meghan Markle jest W CIĄŻY! Dziecko przyjdzie na świat WIOSNĄ!
    3. Wstrząsające informacje o gwiazdorze Klanu. Prowadzi batalię z siostrą zmarłej żony
    4. Zmusiła swojego pupila do weganizmu. Jego wygląd jest koszmarny

Na wieść o śmierci Kory Gienek Loska zaczął się ruszać. Gwiazdy, które zapadły w śpiączkę

źródła: fakt.pl, pomponik.pl