Mody, które lansuje internet, stają się coraz dziwniejsze. Nie wiadomo już, o co w niektórych właściwie chodzi. Tak jest właśnie z trendem, który wylansowała jedna z Azjatek. Dziewczyna natychmiast znalazła rzesze fanek i naśladowczyń.

Już dawno żadna moda nie wzbudzała tyle kontrowersji, co ta. Mowa o pomyśle Azjatki figurującej na Instagramie jako „gret_chen_chen”. Ta wstawiła na swój profil zdjęcia, na których ostentacyjnie eksponuje swoje włosy w nosie. Nie wiadomo dlaczego to zrobiła, a jeśli w internecie nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o sensację.

Tę wzbudziła bardzo szybko, a jej pomysł bardzo spodobał się wielu innym użytkowniczkom Instagrama. Te już okrzyknęły Azjatkę „genialną”, „szaloną”, „pionierską” i same zaczęły wstawiać zdjęcia z włosami w nosie. Oczywiście całe to owłosienie to tylko sztuczne rzęsy, ale obok mody nie da się przejść obojętnie.

W internecie więc znaleźć można bardzo skrajne komentarze. W znaczącej większości są te negatywne. Internauci całkowicie nie rozumieją, o co w tym wszystkim chodzi. „Niektórzy zrobią wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę”, „Ja pier*olę, do reszty was popieprzyło”, „To kolejny dowód na to, że Azja jest powalona”, „W nos włożyłybyście sobie nawet gówno, byleby przez chwilę zabłysnąć”. To jedynie kilka komentarzy z puli tych najbardziej wrogich nowej modzie.

źródło; twitter.com/iamtay_tay
źródło; twitter.com/iamtay_tay
źródło; twitter.com/iamtay_tay
źródło: instagram.com/
gret_chen_chen
źródło: instagram.com/
gret_chen_chen
źródło: instagram.com/
davisonvideo

źródło: planeta.fm

Od tych zdjęć ślubnych WŁOS ZJEŻY CI SIĘ NA GŁOWIE!


Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia