Izrael pod ostrzałem rakiet. Przerażające nagrania

Izrael pod ostrzałem rakiet. Przerażające nagrania Źródło: Screen/Twitter/Jarosław Kociszewski

Izrael znowu znalazł się pod ostrzałem rakiet. Właśnie w centrum państwa doszło do przerażającego ataku, który wstrząsnął zarówno mieszkańcami, jak i całym światem. W sieci pojawiły się już liczne nagrania, które wprawiają w osłupienie i wzbudzają strach.

Izarel znowu został zaatakowany. W ostatnim czasie wydawało się, że sytuacja na tych terenach chociaż nieco się uspokoiła, teraz jednak światem znów wstrząsnęła przerażająca informacja. W centrum państwa doszło do ataku, a ostrzał rakietowy pochodził ze Strefy Gazy, co potwierdziła już armia izraelska. 

Doniesienia mediów dotyczące ataku na Izrael są wyjątkowo zadziwiające i wprawiają w osłupienie, na szczęście jednak nie ma ofiar śmiertelnych. Do sieci już trafiły przerażające nagrania, które w błyskawicznym tempie stały się hitem mediów społecznościowych. Obejrzały je już miliony, a reakcje są wyjątkowo emocjonalne. 

Izrael pod ostrzałem rakietowym. Budynek mieszkalny zniszczony

Jak podaje agencja AFP, dzielnica Sharon w poniedziałkowy poranek została zbudzona wyjątkowo przerażającym wydarzeniem. 

- Dźwięki syren obudziły w poniedziałek rano mieszkańców dzielnicy Sharon. Ze Strefy Gazy wystrzelono rakietę, która trafiła w budynek mieszkalny - czytamy. 

Jak dalej podają media, w ostrzale rannych zostało co najmniej 6 lub 7 osób, w tym niemowlę, jednak nadal trwa szacowanie strat i przeszukiwanie gruzowisk. Na szczęście do tej pory nie pojawiły się żadne informacje o ofiarach śmiertelnych. 

Informacją potwierdzoną jest, iż rakieta została wystrzelona ze Strefy Gazy, jednocześnie jednak oznacza to jeden z najdłuższych strzałów, jakie wykonano do tej pory, budynek bowiem stał na północ od Tel Awiwu. Szacować można, iż strzał wykonany był na odległość około 100 km, a oznacza to również całkowite niepowodzenie Żelaznej Kopuły - systemu izraelskiej obrony powietrznej, nad którym prace zaczęły się po II wojnie tybetańskiej, gdy na państwo wpadło ponad 4 tysiące rakiet. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przerażające filmiki z masakry krążą po sieci

Kolejny atak na Izrael obserwuje cały świat dzięki mediom społecznościowym. Na Twitterze pojawiło się wiele filmików z akcji przeszukiwania gruzów zniszczonego budynku, które przerażają i wprawiają w osłupienie internautów. 

- Rakieta wystrzelona ze Strefy Gazy zniszczyła dom na północ od Tel Awiwu, przeleciała nad miastem. 7 Izraelczyków jest rannych, w tym dzieci - informuje pod jednym z filmików Internauta. 

- Trafienie domu na płn. od Tel Awiwu rakietą ze Strefy Gazy oznacza strzał na ok. 100 km. Jeden z dłuższych dotychczas. To też fiasko Żelaznej Kopuły, która obroni terenów przyległych do Strefy. Dodam, że Netanyahu jest w Waszyngtonie - dodaje ten sam internauta pod kolejnym filmikiem z miejsca zdarzenia.

Nagrania zobaczyć możecie klikając TUTAJ

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. "Big Brother to takie Warsaw Shore dla emerytów". Gwiazdy miażdżą program TVN
  4. Gwiazda "Rodzinki.pl" się zaręczyła? Znalazła szczęście u boku kolegi z planu
  5. Zaskakujące wpisy Michała Wiśniewskiego. "Tęsknię"
  6. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł