Izolatorium w placówce
Pixabay.com 1662222
Monika Majko - 19 Października 2020

Nie mogło być inaczej, decyzja zapadła w ostatnim momencie. Podjęto decyzję o zupełnej zmianie w placówce

Izolatorium powstanie w jednym z Sanatoriów Uzdrowiskowych, władze wojewódzkie podjęły nagłą decyzję o zmianie w przeznaczeniu placówki. Sytuacja w kraju jest bardzo poważna.

Izolatorium to miejsce, które ma zapewnić opiekę osobom zakażonym koronawirusem, które nie mają możliwości odbycia kwarantanny w domowych warunkach. Władze wojewódzkie właśnie podjęły pilną decyzję, w jednym z sanatoriów uzdrowiskowych powstało izolatorium dla ponad 300 osób.

Wiadomo, co z cmentarzami we Wszystkich Świętych. Rzecznik rządu właśnie potwierdził w Radiu ZETWiadomo, co z cmentarzami we Wszystkich Świętych. Rzecznik rządu właśnie potwierdził w Radiu ZETCzytaj dalej

Izolatorium zostało otwarte w Sanatorium Uzdrowiskowym w Sopocie

Kuba Kaługa, reporter RMF FM z Trójmiasta, przekazał na swoim Twitterze najnowsze wiadomości dotyczące decyzji podjętych przez Wojewodę Pomorskiego. W Sanatorium Uzdrowiskowym MSWiA w Sopocie otwarte zostało izolatorium dla osób zakażonych koronawirusem. Placówka jest gotowa na przyjęcie ponad 300 potrzebujących pacjentów.

- Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA w Sopocie przekształcone w izolatorium. Najbliższy turnus odwołany. Dziś - już jako izolatorium - placówka przyjęła dwie pierwsze osoby. Zgodnie z decyzją Wojewody Pomorskiego przygotowanych ma być tam 310 miejsc - przekazał reporter RMF FM na Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Strasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęciaStrasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęciaCzytaj dalej

W izolatoriach przebywają pacjenci z COVID-19, którzy nie mogą odbyć kwarantanny w warunkach domowych

Izolatoria mają zapewniać opiekę osobom zakażonym COVID-19, które nie mają objawów kwalifikujących do hospitalizacji, a także z jakiś przyczyn nie mogą odbyć kwarantanny w warunkach domowych. Chorzy w placówce mają zapewnioną opiekę medyczną i posiłki, koszty ich pobytu pokrywa NFZ. Do izolatorium pacjenta może skierować nie tylko lekarz w szpitalu, ale także lekarz rodzinny z przychodni.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje znany polski polityk, miał koronawirusa. Polskę obiegły tragiczne informacje

2. Oficjalnie, wiadomo co z dodatkowym dniem wolnym na Wszystkich Świętych. Zapadła decyzja

3. Z ostatniej chwili: ministerstwo przekazało oficjalny komunikat. Pilna zmiana już od jutra

W poniedziałek 19 października br. Ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych 7 482 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem na terenie naszego kraju. Łącznie do tej pory w Polsce na COVID-19 zachorowało 183 248 osób, a 3 614 pacjentów zmarło z powodu zakażenia.

Izolatorium

Twitter.com @ka_uga

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zostały ci ziemniaki po obiedzie? Zrobisz z nich niesamowicie sycące i smaczne danie, tzw. bratkartofle
  2. Tragedia w ringu. Zawodnik dostał dwa ciosy i zmarł. Wszystko nagrały kamery (WIDEO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Niewiarygodne dokonanie naukowców. Tak brzmi nasza galaktyka, melodia może Ci się z czymś skojarzyć

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News