Izabellę Scorupco kochały miliony. Nadal wygląda jak bogini, pokazała szalenie przystojnego partnera

Izabellę Scorupco kochały miliony. Nadal wygląda jak bogini, pokazała szalenie przystojnego partnera Źródło: Instagram/Izabella Scorupco

Izabella Scorupco, jako jedna z nielicznych polskich gwiazd, osiągnęła ogromny sukces za granicą. Zagrała w wielu filmach u boku największych międzynarodowych sław, a także zrobiła karierę jako modelka. Aktorka nadal wygląda jak bogini. Ostatnio pokazała przystojnego partnera, który idealnie do niej pasuje.

Izabella Scorupco osiągnęła ogromny, międzynarodowy sukces. Wszyscy pamiętają ją głównie dzięki roli w filmie o przygodach Jamesa Bonda "GoldenEye". Aktorka w czasie swojej długoletniej kariery grała w wielu zagranicznych produkcjach. Celebrytka, która nadal zachwyca swoja urodą, pokazała ostatnio swojego przystojnego ukochanego. 

Izabella Scorupco zaprezentowała światu swojego przystojnego partnera

Izabella Scorupco polskiej publiczności dała się poznać jako Helena Kurcewiczówna z brawurowej ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza wyreżyserowanej przez Jerzego Hoffmana. Filmem "Ogniem i mieczem" zachwycały się miliony Polaków. Reszta świata zakochała się w polskie modelce i aktorce po jej roli w "GoldenEye" z 1995 roku. 

Wystąpiła tam u boku zabójczo przystojnego irlandzkiego gwiazdora Pierce'a Brosnana. Ostatnio za pośrednictwem Instagrama, pokazała zdjęcie swojego partnera. Trzeba przyznać, że on również prezentuje się znakomicie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kim jest ukochany polskiej dziewczyny Jamesa Bonda?

Swoją rolą Natalii Siemionowej Izabella Scorupco skradła serca międzynarodowej publiczności. Obecnie aktorka prezentuje się równie zachwycająco. Na co dzień mieszka w Los Angeles i wygląda na to, że znalazła miłość swojego życia. 

Gwiazda opublikowała niedawno zdjęcie ze swoim partnerem. Zrobiła to z okazji urodzin swojego chłopaka. Para prezentuje się razem fantastycznie. Mężczyzna jest bardzo przystojny, wysportowany i wydaje się być idealnym partnerem dla modelki. Nazywa się Karl Rosengren. 

Ich wspólne romantyczne zdjęcie zostało zrobione w Malibu w stanie Kalifornia. Piękna pogoda, ocean i uśmiechnięte twarze sugerują, że para spędziła razem wspaniały, urodzinowy dzień. Fani aktorki życzyli szczęścia zakochanej parze i składały życzenia Karolowi.

Warto przypomnieć, że aktorka jest już po dwóch rozwodach. Jej pierwszym mężem był słynny polski hokeista, Mariusz Czerkawski, z którym ma córkę Julię. Drugim partnerem gwiazdy był Jeffrey Reymond. Owocem tego związku jest syn Jakob. Nie wiadomo, czy Izabella i Karl zamierzają się pobrać, jednak już dziś wyglądają na niezwykle szczęśliwą parę. 

Instagram/Izabella Scorupco

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. 36 lat temu wszyscy myśleli, że 19-latka zamarzła. Do dziś ciężko pojąć to, co stało się później
  4. Dziewczyna z nowym chłopakiem ośmieszała swojego byłego. Jego riposta była tak miażdżąca, że zamilkli momentalnie
  5. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Oczy wychodzą z orbit, tak tajemniczym jest mężczyzną
  6. Doda zobaczyła rażąco wyzywające kreacje 14-letniej Roksany Węgiel. Opadła jej szczęka

Źródło: Plejada

Następny artykuł