Córka Izabelli Scorupco jest niesamowicie piękna, aż brakuje słów. Niedaleko pada jabłko od jabłoni?

Córka Izabelli Scorupco jest niesamowicie piękna, aż brakuje słów. Niedaleko pada jabłko od jabłoni? Źródło: Instagram.com izabellascorupco

Izabella Scorupco mimo upływu lat wciąż zachwyca urodą i nie przestaje być obiektem westchnień fanów na całym świecie. Aktorka niedawno wzięła trzeci ślub, a na Instagramie jej córki pojawiły się niepublikowane dotąd zdjęcia z ceremonii. Oprócz szczęśliwych zakochanych dostrzec można tam także niesamowicie podobną do mamy córkę Izabelli Scorupco, dziewczyna jest prawdziwą ślicznością.

Izabella Scorupco większości Polaków znana jest z "Ogniem i Mieczem", gdzie wcieliła się w piękną Helenę. Piękna aktorka zagrała także jedną z dziewczyn Jamesa Bonda i chociaż na stałe nie mieszka w Polsce to wciąż uznawana jest za jedną z najlepszych wizytówek naszego kraju. Jej córka z poprzedniego małżeństwa wygrała na loterii genów, niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Córka Izabelli Scorupco zachwyca wyglądem

Izabella Scorupco w następnym roku skończy 50 lat, lecz nie sprawia to by jej naturalny wdzięk i ponadczasowa uroda zostały nadszarpnięte przez ząb czasu. Aktorka wydaje się nie zwracają uwagę na upływający czas i wciąż zachwyca swoim wyglądem, ale jak się okazuje tuż pod jej okiem rośnie poważna konkurencja. 22-letnia córka będąca owocem miłości jej oraz hokeisty Mariusza Czerkawskiego to prawdziwa piękność. Obie kobiety są do siebie niesamowicie podobne, a Julia zdaje się mieć z mamą świetny kontakt. Udostępniane przez córkę Izabelli Scorupco zdjęcia w mediach społecznościowych sprawiają, że trudno uwierzyć, że ktoś może mieć takie szczęście i zabrać od rodziców ich wszystkie najlepsze cechy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pokazała zdjęcia ze ślubu mamy

Julia podzieliła się na Instagramie zdjęciami ze ślubu swojej mamy, a ta całkiem niedawno po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. Tym razem postanowiła powiedzieć sakramentalne "tak" Karlowi Rosengerowi, szwedzkiemu biznesmenowi. Nikogo chyba nie dziwi, że panna młoda na swoim przyjęciu błyszczała niczym milion dolarów i trudno było dorównać jej urodzie. Jej córka Julia w niczym nie ustępuje pięknej mamie i łatwo przewidzieć, że dzięki takiemu wyglądowi może zajść naprawdę daleko. Być może zdecyduje się pójść w ślady sławnej mamy i zdecyduje się na karierę modelki? Przejawia ku temu wszelkie predyspozycje.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Niestety, nie żyje Konrad Brenda

2. Kobieta przeszła przez prawdziwy koszmar. Rodzina sprzedała ją, aby spłacić dług

22-latka to prawdziwa piękność

Izabella Scorupco chętnie spędza czas ze swoją pociechą, dokumentują to w mediach społecznościowych i fani są zachwyceni, kiedy matka i córka pojawiają się razem na zdjęciach. Julia Scorupco zachwyca długim, ciemnymi włosami i hipnotyzującymi oczami. Mało kto jest w stanie oprzeć się jej wdziękowi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@peta dw it's fake

Post udostępniony przez Julia Scorupco (@juliascorupco)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  3. 34-latka codziennie piła uwielbiany napój. Jej organizm nie wytrzymał, sekcja zwłok ujawniła porażającą prawdę
  4. Wyszedł na randkę po raz pierwszy od dłuższego czasu. Nie spodziewał się, co zastanie po powrocie do domu, porażający widok
  5. Ważna zmiana rządu wprowadzona na same wakacje. Zwłaszcza jedna grupa będzie mieć powody do złości
  6. Aktor „Klanu” ma już tylko jedną prośbę. Sam nie jest w stanie walczyć ze śmiertelną chorobą

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News