Izabela Pek fb
fot. facebook.com/izabela.pek
Jan Odyniec - 4 Czerwca 2018

Izabela P. publicznie uderza w Piętę! Ma dowody

Media od blisko tygodnia nie przestają huczeć od rewelacji na temat romansu posła Stanisława Pięty. Izabela Pek, która twierdzi, że była jego kochanką, publicznie uderzyła w polityka. Twierdzi, że ma dowody i zabezpiecza się na wypadek działań służb.

Izabela Pek, odkąd ujawniła swój romans ze Stanisławem Piętą, nie wypowiadała się publicznie na ten temat. Teraz jednak przerwała milczenie i zabrała głos na Twitterze, wyraźnie dając znać, że spodziewa się poważniej walki ze względu na to, co ujawniła.

Izabela Pek ostro uderza w Piętę

Pierwsze informacje o domniemanym romansie między politykiem PiS a "dziewczyną z prowincji" ujawnił "Fakt" na podstawie rozmowy z kobietą. Media szybko ujawniły, kim jest kobieta, która w ten romans miała się wdać. To Izabela Pek, fotomodelka, która chętnie uczestniczy w zmysłowych, rozbieranych sesjach. Sama o sobie mówi, że jest dziennikarką. Wielokrotnie widziana była wśród polityków PiS w czasie kampanii wyborczej w 2015 roku. Załapała się nawet na zdjęcie z Andrzejem Dudą w kampanijnym autobusie. Od słynnego artykułu w "Fakcie" Pek milczała. Teraz zabrała głos, pisząc niezwykle ostry wpis na Twitterze. - Nie zaszczujesz mnie Pięto. Dowody zabezpieczę notarialnie. Spisałam kilka oświadczeń. Publicznie oznajmiam, że nie zamierzam popełnić samobójstwa. Nie wycofuję swoich zeznań. Nie boję się ciebie. Jestem gotowa na badanie na wariografie - napisała Izabela Pek na Twitterze.

Co to wszystko znaczy?

Z wpisu modelki wynikać może, że wobec kobiety już stosowano jakieś naciski, aby wycofała wszystkie swoje oskarżenia przeciwko posłowi Stanisławowi Pięcie. Najwyraźniej mogli ją także odwiedzić "smutni panowie" ze służb specjalnych, skoro kobieta "publicznie oznajmia, że nie zamierza popełnić samobójstwa". Te słowa świadczą o jej strachu, że zostanie zamordowana w taki sposób, żeby wyglądało to na jej samobójstwo. Podkreśla także, że na wszystkie swoje słowa ma dowody, jeśli zaś je wszystkie upubliczni, dla Pięty oznaczać to będzie koniec kariery politycznej. Warto przypomnieć, że w ubiegłym tygodniu "Fakt" poinformował o romansie posła Stanisława Pięty z kobietą poznaną na 7. rocznicy smoleńskiej. Miał jej obiecywać pracę w PKN Orlen oraz regularnie z nią sypiać. Deklarował porzucenie dla niej żony. Ostatecznie przestał się angażować, a kobieta wzburzona jego oddaleniem upubliczniła informacje o romansie.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. NAGA Renata Kaczoruk pokazuje balony! Kubo, czy ci nie żal?
  2. Poseł Pięta przerywa milczenie ws. seksskandalu! Mocne oświadczenie
  3. Co za afera! Kochanka Pięty, Izabela P. chciała uwieść Dudę?!
ZAMIANA
pieta12Romans poszedł w pięty?! Internauci bezlitośnie rozprawiają się z posłem PiS [MEMY]Czytaj dalej
izabela_pekNagie zdjęcia i obsesja na punkcie Dudy - oto prawdziwa twarz kochanki posła Pięty!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News