Izabela Pek nie powiedziała ostatniego słowa. Cała prawda o romansach w PiS-ie

Izabela Pek nie powiedziała ostatniego słowa. Cała prawda o romansach w PiS-ie

Izabela Pek zaledwie kilka miesięcy temu skradła całą uwagę mediów. Kobieta postanowiła ujawnić swój romans z jednym z najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości - posłem Stanisławem Piętą! Wtedy kobieta była zauroczona polityką obecnego rządu. Dziś, po wielu obrzydliwych aferach, zdecydowała się opowiedzieć, co myśli o PiS.

Izabela Pek bardzo zawiodła się na Stanisławie Pięcie. Mężczyzna obiecał jej pracę, a także przekonywał, że założą razem szczęśliwą rodzinę. Sytuacja całkiem się zmieniła, gdy romans wyszedł na jaw. Wtedy to Pięta zdecydował odciąć się od kochanki i zaprzeczać, jakoby cokolwiek jej obiecywał. Afera obiegła wszystkie media w Polsce, a poseł PiS po niedługim czasie został zawieszony w prawach członka partii. Teraz Stanisław Pięta wraca na łono partii - tak przynajmniej twierdzą anonimowi politycy Prawa i Sprawiedliwości. Podobno mężczyzna pogodził się już z żoną, a Jarosław Kaczyński nie planuje usuwać go z PiS-u na stałe. Na lodzie pozostała Izabela, która wprawdzie zaistniała w mediach, jednak nie otrzymała ani obiecanej posady, ani przysięganej miłości. A jej dotychczasowe uwielbienie partii Kaczyńskiego uległo drastycznej zmianie.

Izabela Pek nie może w to uwierzyć. Zawiodła się na politykach!

Izabela Pek na swoim profilu na Twitterze bardzo ostro zareagowała na wiadomość, że Stanisław Pięta wraca do partii. Tego z pewnością się nie spodziewała. - Uwierzyłam, że polityka kieruje się moralnością. Mimo wszystko jestem wdzięczna Stanisławowi Pięcie, że dzięki niemu zobaczyłam fundamentalną rozbieżność między ideałem o jakim marzyłam, a życiem - czytamy we wpisie Izabeli. Internauci śmieją się naiwności kobiety, która dopiero teraz zrozumiała, że politycy nie kierują się moralnością - dla większości osób jest to bowiem oczywiste.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dawna ukochana Kaczyńskiego ujawnia! Tak będzie wyglądał jego koniec
  2. Leszek Miller zabrał głos po pogrzebie syna. Przeszywające słowa
  3. Matczyna emerytura także dla... mężczyzn. Beata Szydło ujawnia kiedy
  4. Dwa koty czy jeden? Jak wprowadzić psa lub drugiego kota? Odpowiadamy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News