Kazimierz M. usłyszał zarzuty. Grozi mu więzienie

Kazimierz M. usłyszał zarzuty. Grozi mu więzienie Źródło: youtube/tomasz_lis/

Izabela Marcinkiewicz, nie mogąc dłużej wytrzymać zachowań swojego byłego męża, zdecydowała się zgłosić całą sprawę na prokuraturę. Jak się okazuje, sytuacja nie należy do najłatwiejszych w związku z finansami Kazimierza M. Mimo to pojawiły się informacje, że mężczyzna usłyszał zarzuty i być może niebawem usłyszy wyrok.

Izabela Marcinkiewicz przez wiele miesięcy czekała, aż Kazimierz M. ureguluje alimenty, z którymi zalegał. Do takowej sytuacji nigdy jednak nie doszło, więc sprawa trafiła do sądu. Właśnie okazało się, że byłemu politykowi grozi nawet więzienie. 

Izabela Marcinkiewicz składa zawiadomienie na byłego męża

Warto wspomnieć, że Kazimierz M. został zatrzymany po tym, jak na jaw wyszło jego niestosowanie się do decyzji sądu. Zgodnie z nimi, były premier miał każdego miesiąca przelewać swojej byłej żonie ustaloną kwotę pieniędzy, jednak, jak relacjonuje kobieta, od ponad roku nie otrzymała od niego ani złotówki. Dług wynosi obecnie 112 tysięcy, a cała sprawa została skierowana do sądu. 

Kazimierz M. usłyszał zarzuty 

Jak możemy się dowiedzieć, mężczyzna usłyszał już zarzuty w związku z uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego. 

-  Dochodzenie jest w toku. Prokurator ogłosił podejrzanemu zarzut uchylania się od obowiązku alimentacyjnego i narażenia przez to pokrzywdzonej na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych. Podejrzany nie przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia - tłumaczy prokurator Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, cytowany przez. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak podają media, komornik nie ma możliwości wyegzekwowania długu, który Kazimierz M. zalega swojej byłej żonie, bowiem jego konto bankowe jest zupełnie puste. Zdaniem kobiety, mężczyzna ukrywa swoje dochody, do czego według niej wykorzystuje członków rodziny. Niewykluczone, że po takich spekulacjach bliskiej mu osoby, śledczy dogłębniej przyjrzą się tej kwestii, chcąc ustalić, czy rzeczywiście dochodzi do zatajania środków. Nie chwilę obecną nie jest pewne, jaką karę może ponieść były premier, jednak jak wiadomo, za 3-miesięczne zaleganie z alimentami może grozić kara pozbawienia wolności. Jak wiemy, mężczyzna nie płacił ich od półtora roku. Wszystko wskazuje na to, że konsekwencje, jakie poniesie mogą być bardzo surowe. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Nigdy nie popełniaj tego błędu. Zamiast krzyczeć na dzieci wypowiedz te 2 zdania, zawsze działają
  4. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  5. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające
  6. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny

Źródło: tvp.info 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News